×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Icelandair wprowadza taryfę bez bagażu


Linie lotnicze Icelandair wprowadziły taryfę Economy Light, oferującą niższe ceny dla tych pasażerów, którzy zdecydują się na podróż bez bagażu rejestrowanego, jednocześnie zachowując prawo do korzystania z wszystkich pozostałych udogodnień oferowanych przez przewoźnika.


- Wprowadzamy zmian na lepsze w naszych usługach i wśród nich jest taryfa “Economy Light”. Jest to opcja stworzona z myślą o podróżnych udających się na krótkie weekendowe wypady lub szybkie podróże służbowe za granicę. Nowa taryfa również znakomicie się sprawdzi w przypadku członków rodzin, którzy nie potrzebują dodatkowego bagażu, takich jak dzieci, czy par które pakują się wspólnie. Pasażerowie ci będą mogli korzystać z tych samych usług Icelandair na pokładzie, w tym rozrywki pokładowej, napojów bezalkoholowych, dostępu do sieci wi-fi oraz wygodnych, oferujących dużo przestrzeni, miejsc - powiedział Guðmundur Óskarsson, wiceprezes ds sprzedaży i marketingu Icelandair. 

W nowej strukturze tafyf, dotychczasowa taryfa ekonomiczna "Icelandair Economy Class" otrzyma nazwę "Economy Standard", a taryfa "Icelandair Economy Class Flex" będzie oznaczona jako "Economy Flex". 

- Rozszerzamy opcję oferowanych produktów pokładowych, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych pasażerów. Dzięki temu uczynimy podróż bardziej elastyczną i dostępną cenowo, lepiej służąc różnym osobom, które z nami latają - dodał Óskarsson.


fot. Icelandairgość_41d34 - Profil
gość_41d34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie