Icelandair wprowadza taryfę bez bagażu

5 października 2017 09:40
Linie lotnicze Icelandair wprowadziły taryfę Economy Light, oferującą niższe ceny dla tych pasażerów, którzy zdecydują się na podróż bez bagażu rejestrowanego, jednocześnie zachowując prawo do korzystania z wszystkich pozostałych udogodnień oferowanych przez przewoźnika.
Reklama
- Wprowadzamy zmian na lepsze w naszych usługach i wśród nich jest taryfa “Economy Light”. Jest to opcja stworzona z myślą o podróżnych udających się na krótkie weekendowe wypady lub szybkie podróże służbowe za granicę. Nowa taryfa również znakomicie się sprawdzi w przypadku członków rodzin, którzy nie potrzebują dodatkowego bagażu, takich jak dzieci, czy par które pakują się wspólnie. Pasażerowie ci będą mogli korzystać z tych samych usług Icelandair na pokładzie, w tym rozrywki pokładowej, napojów bezalkoholowych, dostępu do sieci wi-fi oraz wygodnych, oferujących dużo przestrzeni, miejsc - powiedział Guðmundur Óskarsson, wiceprezes ds sprzedaży i marketingu Icelandair.

W nowej strukturze tafyf, dotychczasowa taryfa ekonomiczna "Icelandair Economy Class" otrzyma nazwę "Economy Standard", a taryfa "Icelandair Economy Class Flex" będzie oznaczona jako "Economy Flex".

- Rozszerzamy opcję oferowanych produktów pokładowych, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych pasażerów. Dzięki temu uczynimy podróż bardziej elastyczną i dostępną cenowo, lepiej służąc różnym osobom, które z nami latają - dodał Óskarsson.


fot. Icelandair

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy