Icelandair rozwija swoją ofertę

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
3 sierpnia 2023 09:38
W okresie od 27 stycznia do 2 marca 2024 roku, Icelandair będzie oferował bezpośrednią łączność z Keflaviku do Innsbrucka, czyli kolebki austriackich kurortów narciarskich. Z kolei w przyszłym sezonie letnim przybędzie rejsów z Keflaviku do Nowego Jorku.
Reklama
Trasa będzie wykonywana z częstotliwością jednego rejsu w tygodniu z wykorzystaniem samolotów wąskokadłubowych Boeing 737 MAX 8. Wylot z Islandii przewidziano na godzinę 12:15, natomiast z Austrii na godzinę 18:45. Innsbruck jest piątym co do wielkości austriackim miastem, stolicą kraju związkowego Tyrol oraz prawdziwą mekką dla miłośników sportów zimowych w sercu Alp Austriackich.

- Możliwość realizowania bezpośrednich rejsów w rejon Alp jest dla nas fascynująca. W bliskim sąsiedztwie miasta jest przecież wiele słynnych kurortów narciarskich, co daje wiele możliwości islandzkim podróżującym. Nie mam wątpliwości, że trasa do Innsbrucka, o którą było bardzo ciężkom z uwagi na ograniczoną przepustowość tamtejszego portu, będzie dobrym uzupełnieniem naszego rozbudowanego oferowania - skomentował Tomas Ingason z Icelandair.

Jednocześnie, kontynuując politykę zdywersyfikowanej siatki połączeń, Icelandair ogłosił zwiększenie częstotliwości rejsów do Nowego Jorku w przyszłorocznym sezonie letnim z osiemnastu do dwudziestu jeden rotacji w tygodniu. Oznacza to, że islandzki przewoźnik będzie odwiedzał "Wielkie Jabłko" przynajmniej czterokrotnie w ciągu dnia z uwagi na utrzymanie połączenia do pobliskiego Newark.
Tagi
icelandair

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy