ULC uruchamia infolinię dla pasażerów Ryanaira

29 września 2017 08:00
3 komentarze
Urząd Lotnictwa Cywilnego uruchomił specjalną infolinię oraz skrzynkę e-mailową, na której pasażerowie odwołanych lotów Ryanaira mogą poznać swoje prawa.
Reklama
Wszyscy pasażerowie lotów odwołanych przez linię lotniczą Ryanair mogą zapytać o przysługujące im prawa pod dodatkowym numerem telefonu na infolinii ULC: 22 520 72 00. Wybierając na infolinii cyfrę 0 można połączyć się z ekspertami urzędu, którzy poinformują o obowiązkach przewoźnika w przypadku odwołanego lotu oraz o prawach przysługujących pasażerom. Przypomną oni krok po kroku procedurę reklamacyjną i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z prawami pasażera w przypadkach odwołania, opóźnienia lotu lub odmowy przyjęcia na pokład. Te bowiem sytuacje są uregulowane przepisami unijnymi, których przestrzeganiem zajmuje się Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach pracy ULC: od 8:15 do16:15. Pytania można również wysyłać drogą elektroniczną na adres: odwolanie-ryanair@ulc.gov.pl.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2017-09-29 11:39   
usuniety - Profil usuniety
@jsg Modlin jako port przesiadkowy. No za cholerę tego nie widzę. Ale z chęcią poczytam inne opinie.

P.S. Koty rządzą światem ;-)
jsg 2017-09-29 11:11   
jsg - Profil jsg
websterrr: Myślę, że jest to próba odwrócenia uwagi od obecnego problemu kasowanych lotów i zamieszania prawnego wynikającego z zaistniałej sytuacji.
P.S. Kot fajny :)
usuniety 2017-09-29 10:54   
usuniety - Profil usuniety
W temacie Ryanaira ale nie infolinii dla pasażerów.

Rzepa pisze dzisiaj:

Ryanair chce mieć port przesiadkowy nad Wisłą

Linia lotnicza rozważa stworzenie na jednym z polskich lotnisk swojego centrum przesiadkowego w Europie Środkowo-Wschodniej – dowiedziała się „Rzeczpospolita". Najsilniejszą pozycję ma Modlin.

zobacz link

Czy to brzmi wiarygodnie? Czy może to kolejna zagrywka MOLa?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy