×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poleciał z Londynu do Berlina z paszportem swojej dziewczyny


Pomimo że w obliczu zagrożenia atakami terrorystycznymi coraz więcej mówi się o bezpieczeństwie i wzmożonych kontrolach na lotniskach, w porcie lotniczym Gatwick w Londynie doszło do kompromitującej wpadki.


Brytyjczyk Michael Randall, członek zespołu Formuły 1, wybrał się w podróż z Londynu do Berlina, gdzie miał obserwować wyścigi motocyklowe. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to że do stolicy Niemiec doleciał na omyłkowo zabranym z domu paszporcie swojej dziewczyny.

Mężczyzna okazał paszport podczas kontroli na lotnisku Gatwick w Londynie, po czym wsiadł do samolotu linii easyJet, udając się bez żadnego problemu do miejsca docelowego swojej podróży. Służby odpowiadające za kontrole nie zauważyły różnicy, pomimo że mężczyzna ma krótkie włosy, a jego dziewczyna jest długowłosą blondynką.

Ten incydent jest poważnym naruszeniem zasad bezpieczeństwa. W podobnej sytuacji granicę mogłyby przekroczyć osoby związane z ugrupowaniami terrorystycznymi.gość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie