Hotel Staybridge Suites powstanie w Warszawie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
30 sierpnia 2017 09:00
InterContinental Hotels Group otworzy hotel marki Staybrige Suites w Warszawie. Powstanie on na stołecznym Ursynowie przy ulicy Puławskiej 333. Obiekt będzie prowadzony na zasadzie franczyzy z WIK Capital Sp. Jawna.
Reklama

Otwarcie nowego hotelu przewidziano na IV kwartał 2019 r. Do dyspozycji gości przeznaczonych zostnie 190 pokoi, specjalne przestrzenie do organizacji spotkań towarzyskich, centrum biznesowe, siłownia, pralnia i sklepik - wszystkie udogodnienia mają być czynne całą dobę.

- Jestem niezwykle szczęśliwy mogąc ogłosił powstanie pierwszego Staybridge Suites w Warszawie. Marka ta, obecna na świecie od ponad 10 lat, w najbliższym czasie podwoi liczbę swoich obiektów w Europie. Dlatego Warszawa - prężnie rozwijający się ośrodek finansowy i turystyczny w Europie Wschodniej - wydaje się idealną lokalizacją dla naszego kolejnego hotelu - skomentował Miguel Martin, dyrektor ds. inwestycji IHG w Polsce.


Hotele Staybridge Suites oferują specjalne studia oraz apartamenty typu suite z jedną lub dwiema sypialniami, zaprojektowane w taki sposób, aby odwiedzający goście mogli czuć się jak w domu. Są to miejsca idealne dla osób podróżujących na dłuższy czas w celach służbowych, ale także dla tych, którzy są tylko przejazdem lub szukają zakwaterowania na wakacje.

W Europie istnieje obecnie siedem hoteli pod marką Staybridge Suites. Kolejnych sześć jest aktualnie w budowie.

Na łamach naszego Portalu można przeczytać recenzje innych hoteli należących do InterContinental Hotels Group:
fot. IHG Group.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama