×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Leo Express w Polsce


29 sierpnia br. Leo Express uruchomi jedną nową dalekobieżną trasę autokarową. Z Warszawy przez Popraw i Miszkolc będzie można dojechać do Budapesztu. Prócz tego rozwojowi ulegnie siatka połączeń minibusowych z Krakowa pod marką Tiger Express.


Nocne połączenie między stolicami Polski i Węgier będzie oferowane codziennie. Autokary całą trasę pokonają w niecałe 15 godzin zatrzymując się po drodze m.in. w Radomiu, Kielcach, Krakowie i Nowym Sączu a także w Popradzie i Koszycach (w Słowacji) oraz w Miszkolcu i przy lotnisku Budapeszt-Ferihegy na Węgrzech.

- Nowa trasa to nie tylko góry, ale również wody termalne, średniowieczne zamki czy malownicze słowackie miasteczka. Nasze autobusy zapewniają wygodny i ekologiczny dojazd w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy inne promocje, jak np. 1+1 - powiedział Peter Jančovič, członek zarządu Leo Express Polska.


Prócz tego, również 29 sierpnia br., uruchomione zostaną dwa nowe połączenia między Krakowem a Słowacją. Realizowane będą minibusami, które zatrzymywać się będą na wielu przystankach w obu krajach. Nie będzie jednak można podróżować między miejscowościami na wewnętrznym odcinku u naszego południowego sąsiada. Na każdej linii przewidziano trzy kursy dziennie:
  • Kraków - Poprad - Koszyce, zastąpi istniejące połączenie między tymi samymi miastami, ale realizowane inną trasą (dotychczas przez Dolny Kubin); dodatkowo z Koszyc będzie można dostać się do Małopolski trzy razy dziennie, a nie jak obecnie - raz;
  • Kraków - Rużomberk - Żylina, kursy realizowane będą przez Dolny Kubin i Tatralandię.
Warto dodać, że w tym samym dniu co uruchomienie trzech powyżej opisanych linii, przewoźnik wstrzyma tymczasowo kursy między Krakowem a Koszycami przez Bardejów. Jednak, jak głosi komunikat na stronie Leo Express, pasażerom zostanie zaproponowana w zamian nowa trasa już jesienią br. 

fot. Leo Express

 



gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie