Nowe połączenia Leo Express w Polsce

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
23 sierpnia 2017 08:03
29 sierpnia br. Leo Express uruchomi jedną nową dalekobieżną trasę autokarową. Z Warszawy przez Popraw i Miszkolc będzie można dojechać do Budapesztu. Prócz tego rozwojowi ulegnie siatka połączeń minibusowych z Krakowa pod marką Tiger Express.
Reklama

Nocne połączenie między stolicami Polski i Węgier będzie oferowane codziennie. Autokary całą trasę pokonają w niecałe 15 godzin zatrzymując się po drodze m.in. w Radomiu, Kielcach, Krakowie i Nowym Sączu a także w Popradzie i Koszycach (w Słowacji) oraz w Miszkolcu i przy lotnisku Budapeszt-Ferihegy na Węgrzech.

- Nowa trasa to nie tylko góry, ale również wody termalne, średniowieczne zamki czy malownicze słowackie miasteczka. Nasze autobusy zapewniają wygodny i ekologiczny dojazd w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy inne promocje, jak np. 1+1 - powiedział Peter Jančovič, członek zarządu Leo Express Polska.


Prócz tego, również 29 sierpnia br., uruchomione zostaną dwa nowe połączenia między Krakowem a Słowacją. Realizowane będą minibusami, które zatrzymywać się będą na wielu przystankach w obu krajach. Nie będzie jednak można podróżować między miejscowościami na wewnętrznym odcinku u naszego południowego sąsiada. Na każdej linii przewidziano trzy kursy dziennie:
  • Kraków - Poprad - Koszyce, zastąpi istniejące połączenie między tymi samymi miastami, ale realizowane inną trasą (dotychczas przez Dolny Kubin); dodatkowo z Koszyc będzie można dostać się do Małopolski trzy razy dziennie, a nie jak obecnie - raz;
  • Kraków - Rużomberk - Żylina, kursy realizowane będą przez Dolny Kubin i Tatralandię.
Warto dodać, że w tym samym dniu co uruchomienie trzech powyżej opisanych linii, przewoźnik wstrzyma tymczasowo kursy między Krakowem a Koszycami przez Bardejów. Jednak, jak głosi komunikat na stronie Leo Express, pasażerom zostanie zaproponowana w zamian nowa trasa już jesienią br.

fot. Leo Express

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama