×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Radisson Blu w Świnoujściu otwarty


Sieć Carlson Rezidor Hotel Group uruchomiła w Świnoujściu nowy obiekt marki Radisson Blu. Znajduje się on przy plaży i jest pierwszym hotelem klasy wyższej w tym mieście.Radisson Blu Resort w Świnoujściu ma 317 pokojów o wystroju zainspirowanych motywami morskimi. Do tego w ofercie są 22 apartamenty junior suite i jeden apartament prezydencki o powierzchni 100 m kw. na 12. piętrze. Z części pokojów goście mogą liczyć na widok na morze. Hotel oferuje strefę spa i wellness, ma własny park wodny i klub fitness ze ścianką wspinaczkową, a na dachu budynku - który jest najwyższym w Świnoujściu - jest basen bez krawędzi. W obiekcie jest też klub muzyczny, kręgielnia, parking, dwie restauracje, bar w lobby i kawiarnia na 13. piętrze.


Strefa konferencyjna ma ok. 1000 m kw. i jest nowocześnie wyposażona. Dodatkowo firmy i organizatorzy wydarzeń mogą wykorzystać foyer o powierzchni 500 m kw. 

Hotel znajduje się w pobliżu deptaku w wyspowej części Świnoujścia. Jest położony zaledwie 50 m od plaży i kilka minut spacerem od centrum miasta. W 2020 r. uruchomiony ma zostać tunel łączący wyspę Uznam z wyspą Wolin, a tym samym umożliwiający dotarcie do Świnoujścia z Polski bez konieczności korzystania z promu. 

Budynek hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu ma certyfikację środowiskową LEED.gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie