Radisson Blu w Świnoujściu otwarty

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
23 lipca 2017 10:00
Sieć Carlson Rezidor Hotel Group uruchomiła w Świnoujściu nowy obiekt marki Radisson Blu. Znajduje się on przy plaży i jest pierwszym hotelem klasy wyższej w tym mieście.
Reklama

Radisson Blu Resort w Świnoujściu ma 317 pokojów o wystroju zainspirowanych motywami morskimi. Do tego w ofercie są 22 apartamenty junior suite i jeden apartament prezydencki o powierzchni 100 m kw. na 12. piętrze. Z części pokojów goście mogą liczyć na widok na morze. Hotel oferuje strefę spa i wellness, ma własny park wodny i klub fitness ze ścianką wspinaczkową, a na dachu budynku - który jest najwyższym w Świnoujściu - jest basen bez krawędzi. W obiekcie jest też klub muzyczny, kręgielnia, parking, dwie restauracje, bar w lobby i kawiarnia na 13. piętrze.


Strefa konferencyjna ma ok. 1000 m kw. i jest nowocześnie wyposażona. Dodatkowo firmy i organizatorzy wydarzeń mogą wykorzystać foyer o powierzchni 500 m kw.

Hotel znajduje się w pobliżu deptaku w wyspowej części Świnoujścia. Jest położony zaledwie 50 m od plaży i kilka minut spacerem od centrum miasta. W 2020 r. uruchomiony ma zostać tunel łączący wyspę Uznam z wyspą Wolin, a tym samym umożliwiający dotarcie do Świnoujścia z Polski bez konieczności korzystania z promu.

Budynek hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu ma certyfikację środowiskową LEED.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama