×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jutro konferencja Lufthansy i Etihad


Podczas jutrzejszej (1.02) konferencji prasowej w Abu Zabi prezesi Lufthansa Group i Etihad Airways Group mają przedstawić dziennikarzom szczegóły dalszej współpracy koncernów. Nie wyjaśniono, co to oznacza.


Zaproszenie na konferencję prasową, na której obecni będą James Hogan, prezes Etihad Airways Group, i Carsten Spohr, szef Lufthansa Group, wywołało w lotniczym świecie falę spekulacji. Wielu komentatorów doszukuje się w tym wydarzeniu potwierdzenia plotek o możliwym zaangażowaniu kapitałowym arabskiej grupy w Lufthansę.

O negocjacjach w tej kwestii kilka tygodni temu poinformował jeden z włoskich dzienników, choć Lufthansa zdecydowanie temu zaprzecza.

Nawet jeśli nie dojdzie do współpracy kapitałowej, koncerny mają wiele wspólnych tematów. Lufthansa otrzymała właśnie formalną zgodę na długoterminowy wynajem 38 airbusów A320 od airberlin, którego głównym udziałowcem jest Etihad. Niemiecka i arabska grupa nawiązały też współpracę code-sharegość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie