Etihad poleci na Bali

18 grudnia 2023 09:10
Etihad Airways uruchomi bezpośrednie połączenie lotnicze do Denpasaru na Bali. Inauguracja połączenia zaplanowana jest na 23 kwietnia 2024 roku.
Reklama
Emiracki przewoźnik będzie latał cztery razy w tygodniu pomiędzy stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich i największym miastem na wyspie Bali. Rejsy będą realizowane w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Powroty są natomiast zaplanowane na poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę. Dla Etihad Airways będzie to drugie połączenie do Indonezji obok trasy do Dżakarty, która obsługiwana jest dwa razy dziennie w sezonie zimowym i jedenaście razy w tygodniu w sezonie letnim. Loty do Denpasaru będą wykonywane samolotami typu Boeing 787-9 Dreamliner według następującego rozkładu:
  • Abu Dhabi - Denpasar
  • EY476 Abu Dhabi 22:25 - 11:35 Denpasar (-2-4-67)
  • EY477 Denpasar 18:45 - 23:45 Abu Dhabi (1-3-5-7)
- Bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić uruchomienie bezpośredniego połączenia na Bali i rozszerzyć naszą ofertę na lato 2024 roku. Staramy się rozwijać naszą siatkę połączeń zgodnie z potrzebami naszych klientów, aby mogli oni podróżować do wybranych przez siebie miejsc w możliwie najlepszych warunkach
– powiedział Antonoaldo Neves, prezes Etihad Airways.
- Bali jest idealnym miejscem na egzotyczne wakacje. Rozkład lotów dopasowaliśmy tak, żeby nasi klienci mogli spędzić tam również dłuższy weekend
- dodaje Neves.


Trasa Abu Dhabi - Denpasar nie jest jedyną nowością w siatce połączeń emirackiego przewoźnika. Wraz z rozpoczęciem nowego roku Etihad przywróci połączenia do Kozhikode oraz Trivandrum w Indiach. Ponadto linia uruchomi loty do Bostonu, która będzie czwartą trasą do Stanów Zjednoczonych, a także poleci do Nairobi.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy