Etihad z czwartą trasą do Stanów Zjednoczonych

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
4 sierpnia 2023 09:04
Etihad Airways ogłosił, że 31 marca 2024 roku uruchomi bezpośrednią trasę do amerykańskiego Bostonu, zwiększając swoją amerykańską ofertę do czterech połączeń. Wcześniej, emiracki przewoźnik pojawił się już w Chicago, Nowym Jorku i Waszyngtonie.
Reklama
Boston w Massachusetts był naturalnym wyborem dla Etihad Airways z uwagi na ugruntowaną pozycję aglomeracji bostońskiej w roli wiodącego ośrodka gospodarczego i naukowego na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Etihad Airways określiło Boston jako jedno z najbardziej zróżnicowanych kulturowo i prosperujących miast w Stanach Zjednoczonych o wciąż niewykorzystanym potencjale turystycznym.


- Cieszę się, że Etihad Airways poleci do Bostonu, wzbogacając możliwość odkrywania uroków Ameryki Północnej przez podróżnych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie mogę doczekać się, aż pierwsi pasażerowie skorzystają z czwartego amerykańskiego połączenia i rozbudowanej siatki Etihad Airways - powiedział Antonoaldo Neves, szef emirackiego przewoźnika.

Trasa do Bostonu będzie realizowana z częstotliwością czterech lotów tygodniowo z wykorzystaniem samolotów szerokokadłubowych Boeing 787-9 Dreamliner z kabiną wyposażoną m.in. w przestrzeń Business Studios. Etihad Airways zamierza uczynić z połączenia sprawdzoną trasę przesiadkową, ponieważ współpraca z JetBlue umożliwi podróżnym transfer w Bostonie do mniej popularnych amerykańskich miast.

Fot. Etihad

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy