×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian poleci do Szirazu w Iranie


Od 2 lipca linie lotnicze Austrian Airlines polecą do miasta Sziraz w Iranie. Rejsy będą realizowane z międzylądowaniem w Isfahanie.

Nowe połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, samolotami airbus z rodziny A320. Z Wiednia samoloty Austrian wystartują o godzinie 20:00, o godzinie 3:10 wylądują w Ishafanie. Po półgodzinnym postoju w Ishafanie samolot uda się do Szirazu, przylot przewidziany jest na godzinę 4:35 rano. 

Rejsy powrotne zaplanowano na poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o godzinie 5:20 (z Szirazu) oraz 6:55 (z Ishafanu). W Wiedniu samolot wyląduje o godzinie 9:20 czasu lokalnego. 

Nowe połączenie do Iranu jest uzupełnieniem czterech lotów tygodniowo do Ishafanu oraz 14 lotów tygodniowych do Teheranu oferowanych przez Austrian Airlines.

- Żadne inne linie lotnicze w Europie Zachodniej nie oferują 18 lotów tygodniowo do Iranu. Tutaj jesteśmy numerem jeden - powiedział Andreas Otto, wiceprezes ds. handlowych Austrian Airlines.


fot. Austrian Airlinesgość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie