Cargolux dołączył do Airlines for Europe

20 grudnia 2016 07:51
Luksemburski przewoźnik towarowy został pierwszą linią typu all-cargo należącą do powołanego niecały rok temu stowarzyszenia Airlines for Europe.
Reklama
A4E zapowiedziała, że w reakcji na dołączenie Cargolux oraz w oczekiwaniu na przyjęcie kolejnych linii typu all-cargo zamierza utworzyć specjalną grupę roboczą skoncentrowaną na problemach tych linii.

- Unia Europejska wprowadza wiele ważnych zasad, które mają bezpośredni wpływ na zdolności linii lotniczych do wydajnego, bezpiecznego i zyskownego przewozu cargo. A4E ma ważną misję w reprezentowaniu stanowiska europejskich linii lotniczych i w pracy razem z europejskimi regulatorami w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów dla linii lotniczych, w tym równych zasad na całym świecie - powiedział Richard Forson, prezes Cargoluxa.

- Dołączenia Cargolux do A4E pokazuje, że nasza organizacja jest skutecznym reprezentantem branży niezależnie do tego, jaki model biznesowy ma dana linia - dodał Thomas Reynaert, dyrektor zarządzający A4E, który niedawno był gościem Pasazer.com.

A4E ma obecnie 14 członków, w tym pięć najważniejszych koncernów lotniczych Europy. Członkowie organizacji rocznie przewożą 550 mln pasażerów i mają 70 proc. udziału w europejskim rynku lotniczym. Ich łączny roczny przychód przekracza 100 mln euro.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy