×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cargolux dołączył do Airlines for Europe


Luksemburski przewoźnik towarowy został pierwszą linią typu all-cargo należącą do powołanego niecały rok temu stowarzyszenia Airlines for Europe.


A4E zapowiedziała, że w reakcji na dołączenie Cargolux oraz w oczekiwaniu na przyjęcie kolejnych linii typu all-cargo zamierza utworzyć specjalną grupę roboczą skoncentrowaną na problemach tych linii. 

- Unia Europejska wprowadza wiele ważnych zasad, które mają bezpośredni wpływ na zdolności linii lotniczych do wydajnego, bezpiecznego i zyskownego przewozu cargo. A4E ma ważną misję w reprezentowaniu stanowiska europejskich linii lotniczych i w pracy razem z europejskimi regulatorami w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów dla linii lotniczych, w tym równych zasad na całym świecie - powiedział Richard Forson, prezes Cargoluxa. 

- Dołączenia Cargolux do A4E pokazuje, że nasza organizacja jest skutecznym reprezentantem branży niezależnie do tego, jaki model biznesowy ma dana linia - dodał Thomas Reynaert, dyrektor zarządzający A4E, który niedawno był gościem Pasazer.com

A4E ma obecnie 14 członków, w tym pięć najważniejszych koncernów lotniczych Europy. Członkowie organizacji rocznie przewożą 550 mln pasażerów i mają 70 proc. udziału w europejskim rynku lotniczym. Ich łączny roczny przychód przekracza 100 mln euro.gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie