Ruszyła sprzedaż Ryanair Holidays

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
05 grudnia 2016 07:10
1 komentarz
Od 1 grudnia pasażerowie mogą na stronie Ryanaira zarezerwować wakacje wraz z osobnym przelotem samolotem tej linii. Przewoźnik współpracuje z hiszpańskim touroperatorem - Logitravel oraz dostawcą usług hotelowych - World2Meet.
Reklama

Usługa jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Niemczech, a już w 2017 r. zostanie wprowadzona w innych krajach.

Ryanair Holidays jest kolejną inicjatywą po wypożyczalni samochodów Ryanair Car Hire oraz platformie rezerwacyjnej Ryanair Rooms. Jest również jednym z ostatnich rozwiązań innowacyjnych obok spersonalizowanej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej wprowadzonych przez Ryanair Labs w ramach realizacji programu Always Getting Better.

- Pasażerowie przez lata zdecydowanie za dużo płacili za pakiety wakacyjne starając się samodzielnie dokonać rezerwacji lotów, zakwaterowania oraz transferów. Klienci Ryanaira od teraz mogą korzystać z najszerszej siatki połączeń w Europie, a poprzez Ryanair Holidays mogą także dokonać rezerwacji fantastycznych hoteli trzy-, cztero- oraz pięciogwiazdkowych w krajach basenu Morza Śródziemnego oraz w największych europejskich stolicach i miastach. To doskonała informacja dla wszystkich, którzy planują najbliższe wakacje, wypady last minute czy kilkudniowe city breaki - powiedział Kenny Jacobs, wiceprezes Ryanaira ds. marketingu.

- Cały nasz zespół pracował nad wprowadzeniem aplikacji pozwalającej na rezerwacje całych pakietów wakacyjnych dla pasażerów Ryanaira. W efekcie mamy wygodny interface z szeroką gamą hoteli oraz innych produktów wakacyjnych. Wszystkie usługi dostępne są wraz z lotem i mogą zostać zarezerwowane na stronie internetowej Ryanair.com - dodał Tomeu Bennesar z Logitravel.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_66d1e 2016-12-05 18:59   
gość_66d1e - Profil gość_66d1e
Z Berlina nie działa :(
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama