×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ruszyła sprzedaż Ryanair Holidays


Od 1 grudnia pasażerowie mogą na stronie Ryanaira zarezerwować wakacje wraz z osobnym przelotem samolotem tej linii. Przewoźnik współpracuje z hiszpańskim touroperatorem - Logitravel oraz dostawcą usług hotelowych - World2Meet.Usługa jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w Niemczech, a już w 2017 r. zostanie wprowadzona w innych krajach. 

Ryanair Holidays jest kolejną inicjatywą po wypożyczalni samochodów Ryanair Car Hire oraz platformie rezerwacyjnej Ryanair Rooms. Jest również jednym z ostatnich rozwiązań innowacyjnych obok spersonalizowanej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej wprowadzonych przez Ryanair Labs  w ramach realizacji programu Always Getting Better.

Pasażerowie  przez lata zdecydowanie za dużo płacili za pakiety wakacyjne starając się samodzielnie dokonać rezerwacji lotów, zakwaterowania oraz transferów. Klienci Ryanaira od teraz mogą korzystać z najszerszej siatki połączeń w Europie, a poprzez Ryanair Holidays mogą także dokonać rezerwacji fantastycznych hoteli trzy-, cztero- oraz pięciogwiazdkowych w krajach basenu Morza Śródziemnego oraz w największych europejskich stolicach i miastach. To doskonała informacja dla wszystkich, którzy planują najbliższe wakacje, wypady last minute czy kilkudniowe city breaki - powiedział Kenny Jacobs, wiceprezes Ryanaira ds. marketingu.

Cały nasz zespół pracował nad wprowadzeniem aplikacji pozwalającej  na rezerwacje całych pakietów wakacyjnych dla pasażerów Ryanaira. W efekcie mamy wygodny interface z szeroką gamą hoteli oraz innych produktów wakacyjnych. Wszystkie usługi dostępne są wraz z lotem i mogą zostać zarezerwowane na stronie internetowej Ryanair.com - dodał Tomeu Bennesar z Logitravel.
gość_554dc - Profil
gość_554dc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie