×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW Air poleci do Miami


Linie niskokosztowe z Islandii ogłosiły otwarcie kolejnej trasy do Stanów Zjednoczonych. Pierwszy lot do Miami odbędzie się 5 kwietnia przyszłego roku.


Z hubu przewoźnika, Keflaviku, pasażerowie polecą na Florydę przez cały rok, trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Loty powrotne będą odbywały się we wtorki, czwartki i soboty zgodnie z planem:

  • WW131 Keflavik - Miami - wylot 18:30, przylot 22:30
  • WW132 Miami - Keflavik - wylot 16:30, przylot 4:05 (następnego dnia)

Loty obsługiwane będą samolotem airbus A330-300 zabierającym na pokład 342 pasażerów w pojedynczej klasie podróży, który na płycie lotniska w Miami spędzi 18 godzin. Ta sama maszyna o rejestracji TF-GAY, jeden z trzech airbusów A330-300 we flocie WOW Air, wykonuje także połączenia do Los Angeles i San Francisco. 

W tym roku linie WOW Air otworzyły szereg tras do Ameryki Północnej: do Montrealu, Toronto, Los Angeles oraz San Francisco. Od listopada przewoźnik poleci do Newark. 

Przewoźnik koncentruje się obecnie na rozwijaniu siatki połączeń do Ameryki, tak by zaoferować pasażerom z Europy i Ameryki możliwość przesiadki w swoim hubie na lotnisku Keflavik na Islandii. W przyszłości WOW Air planuje także uruchomienie lotów do Azji.

#KOREKTA: poprawiona liczba samolotów A330-300 we flocie#


gość_440a4 - Profil
gość_440a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie