×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wakacje pod znakiem Wizz Tours


Platforma Wizz Tours funkcjonuje od 2 października 2015 roku, a jej celem jest organizowanie wakacji w niskich cenach, tak samo jak ma to miejsce przy lotach organizowanych przez węgierskiego przewoźnika.Jest to swego rodzaju połączenie oferty tanich linii lotniczych z kompleksową organizacją wakacji, na takiej samej zasadzie jak ma to się w przypadku tradycyjnych biur podróży.

Jest to dużym ułatwieniem ponieważ lot i hotel możemy zarezerwować jednocześnie, a przy ofertach all inclusive, jak informuje Wizz Tours - nie znajdziemy ukrytych kosztów.

Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na stronie wizztours.com. Serwis jest dostępny w 10 językach (Angielski, Hiszpański, Litewski, Łotewski, Niemiecki, Polski, Rumuński, Szwedzki, Węgierski, Włoski), a płatności możliwe są w 5 walutach (HUF, EUR, PLN, RON, SEK).


W oferowanym produkcie znajdziemy ponad 130 destynacji w tym wakacje na plaży ale także tzw. "city break".

I tutaj warto zaznaczyć że "city break" staje się coraz bardziej popularniejsze. W zestawieniu najchętniej wybieranych kierunków na tego typu wyjazdy znalazły się: Barcelona, Budapeszt, Lizbona, Londyn, Neapol i Rzym. Jeżeli jednak mówimy o typowym wypoczynku na plaży, to prym wiodą: Korfu, Cypr, Dubaj, Alicante(Costa Blanca), Bułgaria oraz Teneryfa. 

Tym samym patrząc na statystyki Wizz Tours, przy wyjeździe typu "city break" spędzamy poza domem średnio cztery dni, natomiast na dłuższe wypady, liczba dni zwiększa się do średnio sześciu.

Największym zainteresowaniem cieszą się loty z Warszawy, a zaraz za nimi z Katowic i Gdańska.

Jednak Wizz Tours to marka międzynarodowa, więc warto zadać sobie pytanie skąd turyści przylatują najchętniej do naszego kraju? Otóż w czołówce znalazły się takie kraje jak: Norwegia, Szwecja, Finlandia, Izrael, Niemcy oraz Wielka Brytania.


Na koniec przedstawiamy najlepsze obecnie oferty węgierskiego przewoźnika w ofercie Wizz Tours:

- Neapol z Warszawy: 710 PLN za 2 osoby dorosłe - 3 noclegi w 3-gwiazdkowym hotelu w Neapolu;

- Dubaj z Katowic: 3,320 PLN za 2 osoby dorosłe - 7 noclegów w 5-gwiazdkowym hotelu w Dubaju.

Patrząc na tą ostatnią ofertę, jesteśmy w stanie dzięki Wizz Tours zaoszczędzić 36% (2,049 PLN). Dlaczego? Otóż tak wygląda osobna rezerwacja: Lot (2,116 PLN) + Hotel (3,488) = 5,604 PLN

Fot. i grafika: Wizz Air, Wizz Tours

gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie