Wakacje pod znakiem Wizz Tours

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
10 maja 2016 15:32
3 komentarze
Platforma Wizz Tours funkcjonuje od 2 października 2015 roku, a jej celem jest organizowanie wakacji w niskich cenach, tak samo jak ma to miejsce przy lotach organizowanych przez węgierskiego przewoźnika.
Reklama

Jest to swego rodzaju połączenie oferty tanich linii lotniczych z kompleksową organizacją wakacji, na takiej samej zasadzie jak ma to się w przypadku tradycyjnych biur podróży.

Jest to dużym ułatwieniem ponieważ lot i hotel możemy zarezerwować jednocześnie, a przy ofertach all inclusive, jak informuje Wizz Tours - nie znajdziemy ukrytych kosztów.

Rezerwacji dokonujemy bezpośrednio na stronie wizztours.com. Serwis jest dostępny w 10 językach (Angielski, Hiszpański, Litewski, Łotewski, Niemiecki, Polski, Rumuński, Szwedzki, Węgierski, Włoski), a płatności możliwe są w 5 walutach (HUF, EUR, PLN, RON, SEK).


W oferowanym produkcie znajdziemy ponad 130 destynacji w tym wakacje na plaży ale także tzw. "city break".

I tutaj warto zaznaczyć że "city break" staje się coraz bardziej popularniejsze. W zestawieniu najchętniej wybieranych kierunków na tego typu wyjazdy znalazły się: Barcelona, Budapeszt, Lizbona, Londyn, Neapol i Rzym. Jeżeli jednak mówimy o typowym wypoczynku na plaży, to prym wiodą: Korfu, Cypr, Dubaj, Alicante(Costa Blanca), Bułgaria oraz Teneryfa.

Tym samym patrząc na statystyki Wizz Tours, przy wyjeździe typu "city break" spędzamy poza domem średnio cztery dni, natomiast na dłuższe wypady, liczba dni zwiększa się do średnio sześciu.

Największym zainteresowaniem cieszą się loty z Warszawy, a zaraz za nimi z Katowic i Gdańska.

Jednak Wizz Tours to marka międzynarodowa, więc warto zadać sobie pytanie skąd turyści przylatują najchętniej do naszego kraju? Otóż w czołówce znalazły się takie kraje jak: Norwegia, Szwecja, Finlandia, Izrael, Niemcy oraz Wielka Brytania.


Na koniec przedstawiamy najlepsze obecnie oferty węgierskiego przewoźnika w ofercie Wizz Tours:

- Neapol z Warszawy: 710 PLN za 2 osoby dorosłe - 3 noclegi w 3-gwiazdkowym hotelu w Neapolu;

- Dubaj z Katowic: 3,320 PLN za 2 osoby dorosłe - 7 noclegów w 5-gwiazdkowym hotelu w Dubaju.

Patrząc na tą ostatnią ofertę, jesteśmy w stanie dzięki Wizz Tours zaoszczędzić 36% (2,049 PLN). Dlaczego? Otóż tak wygląda osobna rezerwacja: Lot (2,116 PLN) + Hotel (3,488) = 5,604 PLN

Fot. i grafika: Wizz Air, Wizz Tours


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_778b5 2017-06-23 16:59   
gość_778b5 - Profil gość_778b5
Witam wykupiłem tygodniowy urlop z przelotem 3 miesiące przed wyjazdem . wszystkie formalności udały się bez problemu. 3 dni przed wylotem dostaje e mail ze zaszło nieporozumienie w hotelu i nie ma dla nas miejsca . Zaproponowali inny hotel niby 50 m od wcześniejszego ale na mapie go nie ma . ale sprawdzam za chwilę na stronie booking com a w hotelu miejsca są. i takie wałki się kręci
gość_9e307 2017-03-16 18:21   
gość_9e307 - Profil gość_9e307
Potwierdzam. W moim przypadku to samo. Z wycieczki nici, a kasy nie ma już 14 dzień. Przestali odpowiadać w ogóle na maile, twierdząc że to nie ich sprawa. Pozostaje droga prawna i wnioski do UOKIK. ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!
gość_a8bb1 2017-01-17 12:01   
gość_a8bb1 - Profil gość_a8bb1
Nie polecam, jak uda się coś taniego znaleść to kasę wezmą, przetrzymają, a później odwołują wycieczki a jak ktoś poniósł już jakieś koszty np. auto wynajoł bezzwrotnie, to odpowiadają że nie ich problem, mimo że prawnie to z powodu ich niedotrzymanej umowy ktoś poniósł realną i udukomentowaną stratę.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama