PolskiBus i Żak Express będą współpracowały na trasie do Suwałk

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
24 kwietnia 2016 08:32
PolskiBus i Żak Express będą współpracować na trasie linii P25 z Warszawy przez Łomżę, Ełk, Augustów do Suwałk. Póki co, kooperacja będzie obowiązywała w okresie od 12 maja do 13 czerwca br.
Reklama

Do obsługi kursów Żak Express podstawi swoje autokary. W jego flocie jeżdżą nowoczesne Mercedesy i Setry o podwyższonym standardzie (z WiFi, indywidualnymi gniazdkami elektrycznymi, toaletą i klimatyzacją). W zamian bilety będzie można kupować na stronie PolskiBus.com.

Dzięki tej współpracy siatka ogólnopolskiego przewoźnika rozszerzy się o kolejne miasto, którym będzie Ełk.

- Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z firmą Żak Express. Jest to pierwsza w naszej historii tego typu kooperacja, do której podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Zdecydowaliśmy się na połączenie sił ze względu na wspólną filozofię zorientowaną na świadczenie najwyższej jakości usług, których oczekują od nas Pasażerowie. Doceniamy 20-letnie doświadczenie naszego partnera, znajomość lokalnego rynku a także szacunek, jaki wypracował sobie przez lata działalności na Podlasiu. Jestem przekonany, że największym beneficjentem tej koalicji będą nasi Pasażerowie, którzy zyskają nowe możliwości komfortowego podróżowania za najniższą cenę - skomentował Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Odjazdy z Warszawy będą odbywać się z Placu Defilad, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Do Suwałk kursy rozpoczną się codziennie o 1:05, 9:45, 12:45, 16:20, 18:10 oraz 20:25. Dodatkowo pasażerowie udający się do Ełku od poniedziałku do soboty będą mieli do dyspozycji dodatkowe połączenie o 14:50. Z kolei kończący swą podróż w Suwałkach będą mogli do tego miasta pojechać ekspresowym autobusem o 17:30 w każdy piątek.

W przeciwnym kierunku rozkład przewiduje odjazdy z Suwałk o 2:25, 6:40, 9:20, 12:30, 16:00 oraz 22:30. Od poniedziałku do soboty dostępny będzie także dodatkowy kurs z Ełku o godz. 5:45 oraz w niedziele o 16:30.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama