×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nocna lampka od KLM


Linia KLM wprowadziła dziś (7.04) do sprzedaży Night Light - nocną lampkę zaprojektowaną specjalnie dla rodzin pasażerów biznesowych.Nocna lampka zaprojektowana w kształcie małego samolotu posiada żarówki w każdym z okien, które gasną jedna po drugiej każdego dnia, symbolizując, za ile dana osoba wróci do domu. Tym samym w dniu powrotu lampka się nie pali, a nasz podróżnik jest z powrotem z rodziną.


To ciekawe rozwiązanie dla dzieci osób często podróżujących, choć niestety przy podróżach służbowych trwających ponad 7-8 dni, zabraknie okienek w Night Light. 


Członkowie programu lojalnościowego KLM BlueBiz, mają szanse wygrać lampkę Night Light. Wystarczy przed 1 maja zakupić bilet za pośrednictwem strony: https://ondernemen.klm.com/en. Lampka może być rownież ciekawą gratką dla fanów lotnictwa, a zakupić ją można w cenie 39,95 euro w sklepie KLM pod adresem https://shop.klm.com/nl_en/klm-night-light.html.gość_9d3cb - Profil
gość_9d3cb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie