zapewnić klientom więcej możliwości poprzez zwiększenie liczby połączeń i dodając nowe kierunki do siatki połączeń." />

Singapore Airlines i Lufthansa rozszerzają code-share

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 kwietnia 2016 07:56
Singapore Airlines i Grupa Lufthansa rozszerzają umowy code-share, aby zapewnić klientom więcej możliwości poprzez zwiększenie liczby połączeń i dodając nowe kierunki do siatki połączeń.
Reklama

Rozszerzenie siatki połączeń code-share zapewni pasażerom Singapore Airlines wygodny dostęp z przesiadką w hubach w Monachium i Zurychu do ponad 20 nowych tras obsługiwanych przez Lufthansę i Swiss, do wielu miast w Austrii, Belgii, Niemczech i Szwajcarii, takich jak:
  • przez Monachium: do Berlina, Bremy, Brukseli, Kolonii, Dusseldorfu, Genewy, Hamburga, Hanoweru, Norymbergii, Stuttgartu, Wiednia i Zurychu
  • przez Zurich: do Berlina, Drezna, Dusseldorfu, Grazu, Hanoweru, Hamburga, Norymbergi i Stuttgartu
Z kolei pasażerowie Lufthansy i Swiss będą mieli dostęp do rejsów code-share operowanych przez SIA na trasach w Azji Południowo-Wschodniej i Południowo-Zachodniego Pacyfiku.

Poszerzenie współpracy jest wynikiem podpisanego porozumienia pomiędzy dwiema liniami lotniczymi w listopadzie 2015 r., które ma na celu pogłębienie współpracy na kluczowych rynkach w Europie, Południowo-Wschodniej Azji i Australii.

Dzięki partnerstwu (niektóre jego elementy wymagają jeszcze lokalnych zgód) dwie grupy przewoźników będą wspólnie oferować pasażerom z tych rynków więcej dogodnych opcji połączeń, szeroką gamę produktów wspólnej taryfy i wspólne programy korporacyjne.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama