×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore Airlines i Lufthansa rozszerzają code-share


Singapore Airlines i Grupa Lufthansa rozszerzają umowy code-share, aby zapewnić klientom więcej możliwości poprzez zwiększenie liczby połączeń i dodając nowe kierunki do siatki połączeń.
Rozszerzenie siatki połączeń code-share zapewni pasażerom Singapore Airlines wygodny dostęp z przesiadką w hubach w Monachium i Zurychu do ponad 20 nowych tras obsługiwanych przez Lufthansę i Swiss, do wielu miast w Austrii, Belgii, Niemczech i Szwajcarii, takich jak: 
  • przez Monachium: do Berlina, Bremy, Brukseli, Kolonii, Dusseldorfu, Genewy, Hamburga, Hanoweru, Norymbergii, Stuttgartu, Wiednia i Zurychu 
  • przez Zurich: do Berlina, Drezna, Dusseldorfu, Grazu, Hanoweru, Hamburga, Norymbergi i Stuttgartu 
Z kolei pasażerowie Lufthansy i Swiss będą mieli dostęp do rejsów code-share operowanych przez SIA na trasach w Azji Południowo-Wschodniej i Południowo-Zachodniego Pacyfiku. 

Poszerzenie współpracy jest wynikiem podpisanego porozumienia pomiędzy dwiema liniami lotniczymi w listopadzie 2015 r., które ma na celu pogłębienie współpracy na kluczowych rynkach w Europie, Południowo-Wschodniej Azji i Australii. 

Dzięki partnerstwu (niektóre jego elementy wymagają jeszcze lokalnych zgód) dwie grupy przewoźników będą wspólnie oferować pasażerom z tych rynków więcej dogodnych opcji połączeń, szeroką gamę produktów wspólnej taryfy i wspólne programy korporacyjne.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie