×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Suwałki i Poznań w siatce Lux Express


Litewski przewoźnik autokarowy rozszerzył ofertę w Polsce o Poznań i Suwałki. To nie oznacza zupełnie nowych tras - dodatkowe przystanki wprowadzono w ramach istniejącej siatki połączeń. Będą za to nowe trasy międzynarodowe.


Od 10 marca spółka uruchomiła połączenia do Bratysławy i Wiednia. Z kolei od 1 kwietnia pojedzie także do Brna i Pragi. Na wszystkich tych trasach autobusy Lux Express zatrzymają się także w Kielach - do tej pory był to przystanek jedynie na krajowej trasie do Krakowa. 

Nowe trasy międzynarodowe będą przebiegały przez Kraków. 

Połączenie do Bratysławy i Wiednia będzie rozpoczynało się w Warszawie. Z kolei kursy do Brna i Pragi rozpoczną się w Wilnie, autobusy po drodze zatrzymają się w Suwałkach i Warszawie. 

W Suwałkach oraz Poznaniu zatrzymają się także autobusy na trasie Berlin-Wilno. Do tej pory jedynym przystankiem w Polsce na tej trasie była Warszawa. Przewoźnik sprzedaje także bilety na odcinek krajowy. 

Lux Express skasował za to połączenia z Tarnowa. 

gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie