×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore poleci A350-900 do Amsterdamu


Singapore Airlines uruchamiają 9 maja br. inauguracyjny lot długodystansowy nowego Airbusa A350-900 do Amsterdamu.


A350 będzie obsługiwać codzienne połączenie do Amsterdamu, jako rejs SQ324, a także rejs SQ323 z Amsterdamu do Singapuru. Dzisiejsze ogłoszenie ukazuje się w przeddzień przejęcia pierwszej maszyny A350- 900 przez Singapore Airlines w Centrum Dostawy Airbusa w Tuluzie. 

Przed lotami długodystansowymi do Amsterdamu, Singapore Airlines wprowadzą tymczasowo do eksploatacji nowe maszyny A350-900 na niektóre trasy w Azji, w celu przeszkolenia załogi. W lipcu A350-900 wchodzi do eksploatacji na trasie Singapur - Dusseldorfu. To najnowszy port w sieci połączeń Singapore Airlines. 


Przewoźnik złożyły zamówienie na 67 maszyn typu Airbus A350-900, w tym siedem dostosowanych do przelotów ultra dalekiego zasięgu, które zostaną dostarczone w 2018 roku, i będą operowały, jako rejsy non stop pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Singapurem. Dzięki zaawansowanej technologii i wyjątkowej efektywności operacyjnej samoloty, które wejdą do floty, zapewnią naszym pasażerom jeszcze lepsze warunki podróży, poprzez większą wysokość kabiny, większe okna, wyjątkową szerokość kadłuba i oświetlenie, które zmniejszy zmęczenie spowodowane różnicą czasu (jetlag).

Samoloty A350 będą stanowić kluczową częścią floty, umożliwiając Singapore Airlines wprowadzenie nowych destynacji, rozwój sieci połączeń i poprawę częstotliwości połączeń lotniczych w hubie Singapur. Początkowo A350-900 na trasach międzykontynentalnych będzie oferowało 253 miejsc w trzech klasach; 42 fotele w Business Class, 24 miejsca w klasie Premium Economy i 187 miejsc w klasie ekonomicznej.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie