×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czech Airlines: Znów do Gdańska i Poznania


Połączenie Czech Airlines z Pragi do Gdańska i Poznania ponownie w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Czeska linia po raz drugi spróbuje uruchomić rejsy na tych trasach od 27 marca.Czech Airlines chciał uruchomić loty z Pragi przez Poznań do Gdańska już w ubiegłym roku. Jednak do rozpoczęcia lotów w ogóle nie doszło, o czym pisaliśmy tutaj. Linia zapowiedziała jednak, że spróbuje uruchomić tę trasę w 2016 r. - połączenie właśnie trafiło do systemów rezerwacyjnych. 

Według niego loty miałyby się rozpocząć 27 marca br. Rejsy obsłużą samoloty ATR 72. Loty będą się odbywać cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie są to jednak dwie osobne trasy. Samoloty czeskiej linii będą latały przez Poznań do Gdańska; możliwe będzie też kupno biletu wyłącznie na polski odcinek trasy. 
Start z Pragi zaplanowano na 11:15, lądowanie w Poznaniu na 12:25. Z Wielkopolski samoloty wystartują o 12:45, a w Gdańsku wylądują o 14:00. Godziny lotów powrotnych to: 14:25-15:40 Gdańsk-Poznań i 16:05-17:20 Poznań-Praga. 

W 2011 r. z Pragi do Poznania latała linia Central Connect Airlines - połączenie to było objęte umową code-share z CSA. gość_f92fe - Profil
gość_f92fe
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie