×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


CSA poleci do Gdańska i Poznania


Czeskie linie lotnicze uruchomią w sezonie letnim 2015 r. połączenia z Pragi do Gdańska i Poznania. Przewoźnik zapowiedział loty w komunikacie prasowym zapowiadającym rozwój CSA.


Nowe loty CSA do Polski zostaną uruchomione 25 mają i będą wykonywane cztery razy w tygodniu. Będzie to lot łączony na trasie Praga-Poznań-Gdańsk. Rejsy obsłużą samoloty ATR 72.

Rejsy zostały już załadowane do systemu rezerwacyjnego linii. Będą wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Start z Pragi zaplanowano na 11:15, lądowanie w Poznaniu na 12:25. Z Wielkopolski samoloty wystartują o 12:45, a w Gdańsku wylądują o 14:00. Godziny lotów powrotnych to: 14:25-15:40 Gdańsk-Poznań i 16:05-17:20 Poznań-Praga.
Przewoźnik umożliwia też zakup biletów wyłącznie na odcinek krajowy w Polsce. 
Z Poznania do Pragi loty w 2011 r. oferowała linia Central Connect Airlines w formule code-share z CSA. Połączenie było obsługiwane mniejszymi samolotami Saab 340. Zostało zawieszone w lutym 2012 r. Na trasie Gdańsk-Poznań-Wrocław-Praga przejazdy oferuje PolskiBus.com.

- Będzie to połączenie całoroczne. Samoloty w zależności od konfiguracji mają od 64 do 70 miejsc - dodaje w mailu przysłanym do Pasazer.com Daniel Šabík, rzecznik prasowy CSA. 

Bilety na krótkich odcinkach kosztują od ok. 270 zł w jedną stronę i 500-550 zł w dwie strony. Loty pomiędzy Gdańskiem a Pragą będą kosztować od 424 zł w jedną stronę i 849 w dwie. gość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie