×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jednak nie polecimy z Pragi do Gdańska i Poznania


Z systemu rezerwacyjnego linii CSA Czech Airlines zostały wycofane rejsy między Pragą a Poznaniem i Gdańskiem. Według pierwotnych planów podanych przez przewoźnika w lutym br. trasa miała wystartować w 25 maja br.


Informacje o przeniesieniu inauguracji połączenia pojawiły się już w połowie ubiegłego miesiąca. Wtedy zakładano, iż loty jednak ruszą, ale od 15 czerwca. Mimo to wczoraj (1.06), poznańskie lotnisko opublikowało na swoim fanpage'u w portalu facebook.com wiadomość, że start lotów z czeskiej stolicy został przełożony na przyszły rok. Jednak dokładna data nie jest znana.

Póki co, linia nie odpowiedziała redakcji na pytanie jakie ma plany na przyszłość dotyczącego tego połączenia.

Wedle założeń całoroczne loty z Pragi do Gdańska miały być obsługiwane z międzylądowaniem w Poznaniu. Przewoźnik posiadał także prawa przewozu pasażerów na odcinku krajowym w Polsce. Rozkład rejsów przewidywał cztery rotacje w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Do ich obsługi przewidywano samolot typu ATR-72 zabierający, w zależności od konfiguracji, 64 lub 70 osób.


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie