×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin kasuje loty z Gdańska


Bilety na połączenia linii airberlin z Gdańska do Berlina-Tegel po 3 kwietnia 2016 r. nie są dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika - alarmują Czytelnicy Pasazer.com. Przewoźnik potwierdza, że rejsy zostaną zlikwidowane.

Zamknięcie połączenia do Gdańska to element nowej strategii airberlin, która zakłada koncentrację na trasach długodystansowych i redukcję oferowania na połączeniach europejskich.

Ostatnie loty zostaną wykonane w niedziele 3 kwietnia 2016 r. Do tej pory airberlin będzie obsługiwał trzy rejsy dziennie na trasie Berlin-Tegel - Gdańsk.

Przewoźnik potwierdził już zamknięcie trasy.

- Ze względu na trwający proces restrukturyzacji, airberlin dokonał przeglądu całej siatki połączeń i dokonał zmian, by ją poprawić. Połączenie pomiędzy Berlinem-Tegel a Gdańskiem zostanie zawieszona od 4 kwietnia 2016 r. Mimo to w obecnym sezonie zimowym airberlin nadal lata trzy razy dziennie między Berlinem a Gdańskiem, a także między Berlinem i Warszawą oraz Krakowem - brzmi oficjalne stanowisko linii przesłane do redakcji Pasazer.com.

#aktualizacja: dochodzi stanowisko airberlin#gość_e4b25 - Profil
gość_e4b25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie