×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrocław: 7 milionów pasażerów Ryanaira


Ryanair poinformował wczoraj (8.10), że od 2005 roku przewiózł 7 milionów pasażerów na trasach z i do Wrocławia.


7-milionowym pasażerem linii Ryanair we Wrocławiu została Bożena Milne, która podróżowała z Londynu na weekend jogi w górach, w okolicach Jeleniej Góry. Pani Bożena, otrzymała upominek od Wrocław Airport oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od przewoźnika.

//www.pasazer.com/img/images/normal/ryanair,7mln,pax,wro,media%20(2).jpg
- Ryanair od 2005 roku przewiózł 7 mln pasażerów z/do Wrocławia. Obecnie w ofercie mamy  21 połączeń ze stolicy Dolnego Śląska, w tym słoneczną Teneryfę. Nasza bogata oferta z Wrocławia to znakomita propozycja dla planujących wakacje w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych jak i weekendowe wyjazdy do największych europejskich miast - powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair.

- Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 19 zł zł na podróż z Wrocławia do Warszawy w listopadzie i grudniu 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (12.10), do północy - dodała.

//www.pasazer.com/img/images/normal/ryanair,7mln,pax,wro,media%20(1).jpg
- Przewoźnik planując wejście do Polski, dostrzegł potencjał rozwoju właśnie we Wrocławiu, a po kolejnych inwestycjach widać, że na stałe związał się z tutejszym lotniskiem, którego możliwości wciąż są dla Ryanaira ogromne. Siedem milionów pasażerów ogromnie cieszy, a także pokazuje olbrzymi postęp, jaki przez lata wypracowały linie Ryanair we Wrocławiu - powiedział Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław S.A.

- W tym roku do końca września przewoźnik obsłużył już blisko 859 tys. pasażerów – to stanowi aż 40 proc. liczby wszystkich obsłużonych w 2014 roku w naszym porcie podróżnych. Popularne trasy irlandzkiego przewoźnika to oczywiście Wyspy Brytyjskie, ale też duże metropolie Europy, np. Barcelona, Rzym, Bolonia, Paryż. Najwięcej pasażerów podróżuje na trasie to Londynu Stansted, ale w statystykach niewiele ustępuje mu Warszawa Modlin - dodał Kuś.

Fot. Ryanairgość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie