TUI poleci z Katowic na Dominikanę

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 października 2015 11:20
36 komentarzy
Biuro podróży TUI zapowiedziało uruchomienie bezpośrednich lotów czarterowych z Katowic na Dominikanę. Będą to pierwsze w historii loty pasażerskie samolotem szerokokadłubowym z tego lotniska.
Reklama

Na Dominikanę z Katowic będzie można polecieć bezpośrednio w sezonie letnim 2016 r. - od początku lipca do końca października. Loty będą oferowane raz w tygodniu (w czwartki) i będzie je obsługiwał samolot boeing 767 należący do linii Arke z grupy kapitałowej TUI. Lotniskiem docelowym na Dominikanie jest Punta Cana.

Touroperator tłumaczy, że oferta to wynik dużego zainteresowania lotami z Warszawy. Ze stolicy TUI zamierza latać na Dominikanę przez cały rok - w sezonie zimowym i letnim raz na tydzień, a wiosną co dwa tygodnie. Te loty także będą obsługiwane maszyną typu boeing 767, choć Arke ma w swojej flocie również Dreamlinery.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pcharasz 2016-02-22 17:13   
pcharasz - Profil pcharasz
Marcowy, gwoli ścisłości, Haiti jest powszechnie używaną nazwą również dla tej samej wyspy, która znana jest po łacinie jako Hispaniola.
zobacz link
adam7691 2016-02-22 17:08   
adam7691 - Profil adam7691
Yaco: polska język to trudna język, ale masz rację
Yaco 2016-02-22 15:46   
Yaco - Profil Yaco
@marcowy - o to chodzi :) to zaskakuje prawie każdego, z kim rozmawiam na ten temat :) Z Kostaryką wygląda sprawa podobnie :) Mówi się "do Kostaryki". Jednak można by tu trochę popolemizować skąd się biorą błędy. Myślę, że to błędnie i automatycznie bierze się z innych "Cost" typu Costa del Sol czy Costa Brawa. Słyszałem kiedyś niepoprawne tłumaczenie, że skoro jadę na Costa Brava to czemuż bym miał nie jechać NA Costa Ricę? ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama