×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Specjalne malowanie na 45 lat linii Cargolux


Cargolux, największy przewoźnik cargo w Europie, świętuje swoje 45-lecie specjalnym malowaniem B747, które stworzone zostało przez belgijskiego rysownika Philippe'a Cruyta.


Specjalne barwy są wykonane w postaci naklejek, które otrzymał 13. boeing B747-8F dostarczony do luksemburskiej linii o rejestracji LX-VCM i oznaczeniu LN1522. Samolot nosi imię miasta Redange-sur-Attert.

Warto dodać, że jest to także największa naklejka jaką kiedykolwiek Boeing nakleił na samolocie. Składa się ona z 460 pojedynczych części.
 
//www.pasazer.com/img/images/normal/cargolux,b747-8,LX-VCM,media%20(1).jpg
Cargolux Airlines to linie lotnicze cargo z siedzibą i główną bazą w porcie lotniczym Luksemburg. To jedne z największych linii lotniczych tego typu w Europie, mające sieć połączeń na całym świecie. W ramach swojej działalności, poza lotami rejsowymi, wykonują też loty czarterowe z ładunkiem cargo.

//www.pasazer.com/img/images/normal/cargolux,b747-8,LX-VCM,media%20(2).jpg
Obecnie flota przewoźnika składa się z 25 boeingów: 12 B747-400F oraz 13 B747-8F. Przewoźnik oczekuje na dostawę jeszcze jednego B747-8F.

Fot. Boeing Mediagość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie