×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin współpracuje z Exim Tours


Z lotniska w Modlinie można polecieć na wakacje z biurem podróży Exim Tours. To jednak nie oznacza, że port lotniczy pozyskał przewoźnika czarterowego - biuro oferuje przelot na pokładzie samolotu linii Ryanair.Od kilku miesięcy testowana była sprzedaż zorganizowanych wyjazdów na Wyspy Kanaryjskie z przelotem Ryanairem z Modlina. Ponieważ zainteresowanie bardzo duże, touroperator postanowił rozszerzyć współpracę z przewoźnikiem i lotniskiem o nowe kierunki. Exim Tours oferuje swoim klientom wycieczki z Modlina na Gran Canarię, Fuerteventurę, Teneryfę i Majorkę, oraz na wybrzeża: Costa Blanca (Alicante), Costa del Sol (Malaga) w Hiszpanii i Chalkidiki w Grecji.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że topowy wśród organizatorów wycieczek Exim Tours nawiązał współpracę z naszym portem i liniami lotniczymi Ryanair, oraz że oferta touroperatora od początku cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. Od teraz wyjazdy wakacyjne z naszego lotniska to już nie tylko połączenia lotnicze, ale również kompleksowe wycieczki dla całych rodzin - mówi cytowany w komunikacie prasowym Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.


Modlin miał stać się lotniskiem nie tylko dla linii niskokosztowych, ale również dla przewoźników czarterowych obsługujących Warszawę. Pod koniec 2013 r. uruchomienie lotów wakacyjnych z Modlina zapowiedziała Itaka - miały one wystartować w 2014 r., jednak ostatecznie zostały one odwołane i przeniesione na Lotnisko Chopina. Także wszystkie inne biura podróży oferują wyloty z głównego warszawskiego lotniska.

Jak wynika z informacji Pasazer.com, szanse na szybkie pozyskanie linii czarterowych przez Modlin są niewielkie. Wynika to z tego, że przewoźnikom nie opłaca się rozdzielać lotów pomiędzy dwa warszawskie porty lotnicze - bardzo skomplikowałoby to zarządzanie operacjami. Dlatego na rynku zdominowanym przez dwóch dużych przewoźników, Enter Air i Travel Service, szanse na przenosiny są niewielkie. 

Pasażerowie biur podróży chętniej wybierają Lotnisko Chopina. Co prawda ma ono ograniczenia w operacjach nocnych, jednak na razie nie ma potrzeby zwiększania liczby wylotów w godzinach nocnych na polskim rynku czarterów. gość_386a2 - Profil
gość_386a2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie