×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy Canopy by Hilton powstanie w Reykjawiku


Stolica Islandii będzie pierwszym miastem na świecie, w którym powstanie hotel nowej marki Hiltona - Canopy by Hilton. To marka lifestyle'owa, a otwarcie obiektu jest planowane na początek 2016 r.Hilton ogłosił powstanie nowej marki w październiku ubiegłego roku. Canopy by Hilton ma być marką lifestyle'ową, a każdy obiekt będzie zbudowany z dużym poszanowaniem dla lokalnej tradycji. 

Reykjavik jest miastem charakteryzującym się ogromną energią, a wprowadzenie naszego pierwszego hotelu Canopy by Hilton idealnie wpisze się w tę aurę. Islandia zyskała dużą popularność jako destynacja turystyczna, w czym istotną zasługę miała linia lotnicza Icelandair. Liczba osób podróżujących do tego kraju potroiła się w ciągu ostatnich 15 lat, mamy nadzieję, że Canopy Reykjavik City Centre dodatkowo zachęci turystów do obrania właśnie tego kierunku - powiedział Patrick Fitzgibbon, starszy wiceprezes ds. rozwoju, Europy i Afryki Hilton Worldwide.

Hotel będzie zajmował całą przecznicę prestiżowej ulicy Hverfisgata, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. W hotelu znajdzie się 115 pokojów. 


Goście hotelu będą mieć zapewniony bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Otrzymają powitalny podarunek, a śniadanie (składające się z dań przygotowanych według tradycyjnych receptur) będzie wliczone w cenę noclegu. 

W hotelu do dyspozycji gości będzie jasne, przestronne lobby oraz przestrzeń do wypoczynku. Umieszczony na dachu bar oraz restauracja będą miały w ofercie napoje oraz posiłki przez cały dzień, dodatkowo dla wszystkich gości dostępne będzie bistro, w którym będzie można spróbować świeżych, lokalnych produktów.

Zarządcą hotelu będzie spółka Icelandair Hotels, wchodząca w skład Icelandair Group, długoterminowego partnera Hilton Worldwide i zarządcy hotelu Hilton Reykjavik Nordica od momentu jego otwarcia w 2007 r. Linia lotnicza Icelandair aktywnie angażuje się w zwiększanie ruchu turystycznego do Rejkiawiku, realizując swoją misję poprzez wprowadzanie bezpośrednich połączeń dla osób podróżujących do Ameryki Północnej oraz Europy.

fot. Hilton gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie