Egzotyka z Neckermannem już w sprzedaży

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
20 czerwca 2015 10:32
Po majowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej "zima 2015/16" Neckermann przedstawił propozycje dla entuzjastów egzotyki i wypoczynku na ciepłych plażach. Oferta obejmuje 40 słonecznych kierunków i wyloty z lotnisk regionalnych.
Reklama

- W ostatnim sezonie zimowym wyleciało na wakacje z Neckermannem 22 proc. klientów więcej niż w poprzednim. Te wyniki wpłynęły na kształt najnowszej oferty. W nadchodzącym sezonie zaproponujemy większy wybór hoteli na kluczowych kierunkach, ale też ciekawe nowości produktowe, w tym dla osób pragnących połączyć tradycyjny wypoczynek ze zwiedzaniem - mówi Jacek Socha, dyrektor produktu Neckermann Polska.


Oferta ciepłych wakacji zimą obejmuje kierunki bliższe, jak Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Maroko czy Tunezję, i dalekie, w tym nowość: Grenadę. To kolejny kierunek w archipelagu Małych Antyli obok Barbadosu, Antiguy i Tobago, który Neckermann zaproponuje jako jedyny touroperator.

Touroperator oferuje codzienne wyloty z sześciu lotnisk: Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska oraz możliwość niestandardowych długości wakacji np. od 7 do 21-dniowych.

Na egzotyczny zimowy wypoczynek z Neckermannem można wybrać się zarówno przelotem czarterowym (Dominikana, Meksyk, Gambia, Kenia, Bangkok, Wietnam i Sri Lanka), jak i wieloma przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Lufthansą lub Condorem, a także Qatar Airways i Emirates.

Obok typowego wypoczynku w komfortowych hotelach, Neckermann oferuje propozycje dla tych, którzy chcą połączyć go ze zwiedzaniem. To 15 tras wycieczek objazdowych i rejsów z polskim przewodnikiem po Europie, Azji, Afryce i Ameryce. Nowością jest rejs po Wyspach Kanaryjskich obejmujący zwiedzanie Teneryfy i La Gomery, który można zakończyć tygodniowym wypoczynkiem w wybranym hotelu na Teneryfie. Kolejną nowością w tej formule jest wycieczka po Bali (czytaj nasze "Bliżej świata"), a także po południowych Indiach połączona z wakacjami na Goa.

Biuro podróży wzbogaciło również ofertę o luksusowe rejsy na dalekich kierunkach. W najnowszym sezonie będzie można opłynąć nowoczesnym katamaranem Seszele i Tajlandię. W ofercie nie zabrakło także propozycji fly&drive, które biuro podróży oferuje po Meksyku, Kubie, Jamajce i Kostaryce.

- Naszą wizytówką są starannie wyselekcjonowane hotele, wyróżniające się najlepszą lokalizacją, serwisem i dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wśród nich bogatsze portfolio hoteli koncepcyjnych grupy Thomas Cook, które odróżniają nas od konkurencji. SENTIDO, Smartline, SunConnect i Sunprime to marki hotelowe stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach różnych grup klientów, cieszące się coraz większym uznaniem wśród turystów w Europie, w tym także na rynku polskim - dodaje Socha.

W zimowej ofercie touroperatora znalazło się 15 tego typu hoteli, w tym 8 obiektów SENTIDO, słynących z wyjątkowego serwisu, w ramach którego klienci mają m.in. wydłużony czas śniadania, opiekę concierge, zabiegi wellness czy specjalny program „Culture&People” obejmujący dodatkowe atrakcje takie jak np. degustacje wina.

Przy wczesnej rezerwacji oferty (do końca sierpnia), biuro podróży zapewnia do 35 proc. rabatu oraz atrakcyjny pakiet gwarancji. Stali klienci biura podróży, czyli wszyscy rezerwujący ofertę touroperatora po raz drugi, otrzymają dodatkowe 2 proc. rabatu. Dodatkowo biuro oferuje rabaty dla nowożeńców (do 20 proc.) i seniorów (do 15 proc.), a także w wybranych obiektach pobyty gratis dla dzieci do 14 lat.

Fot. Neckermann
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Tagi
neckermann

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama