Nowe taryfy airberlin już dostępne

5 maja 2015 13:54
2 komentarze
Nowe taryfy linii airberlin są od dziś (5.5) dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Na początek zaoferowane zostaną dodatkowe bilety w atrakcyjnej taryfie JustFly w cenie od 44 Euro.
Reklama
O zmianie taryf przewoźnika informowaliśmy już w marcu tego roku podczas targów ITB w Berlinie.

- Podniebnych podróżników czekają teraz ekscytujące zmiany. Dzięki naszej koncepcji taryfowej poruszymy rynkiem i zdobędziemy nowych fanów. Kierujemy się ku pasażerom zwracającym uwagę na cenę. W taryfie JustFly oferujemy obecnie, nie tylko młodym podróżnym, korzystną opcję bez bagażu – nie ma już więc żadnego powodu, aby nie latać z airberlin - powiedział Stefan Pichler, prezes airberlin.

Towarzysząca zmianom kampania prezentuje zalety czterech taryf. Oprócz JustFly dostępna jest taryfa FlyDeal – dla pasażerów, którzy nie chcą lub nie mogą zrezygnować z bagażu rejestrowanego – w ramach której można tak jak do tej pory zabrać do 23 kg bagażu. Taryfa FlyClassic ma dodatkowy atut w postaci bezpłatnej rezerwacji miejsc.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Nowe%20taryfy%20airberlin.jpg
Osoby wybierające taryfę FlyFlex+ mają do dyspozycji dodatkowe korzyści. Przykładowo, przed odlotem mają dostęp do saloników i ekskluzywnych poczekalni, a także pierwszeństwo przy odprawie, czy możliwość skorzystania z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Zmiana rezerwacji lub jej anulowanie są w przypadku tej taryfy również bezpłatne dla pasażerów.

- Szczególnie osoby podróżujące w celach biznesowych wymagają elastyczności, gdyż muszą często dokonywać krótkoterminowych zmian rezerwacji. Taryfa FlyFlex+ umożliwia spontaniczne zmiany planów podróży i to bez ponoszenia żadnych kosztów - wyjaśnia Pichler.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych taryf dostępne są na stronie internetowej przewoźnika.

Fot. airberlin

Ostatnie komentarze

usuniety 2015-05-05 19:19   
usuniety - Profil usuniety
a czym te taryfy roznia sie od starych skoro juz od dawna jest JustFly i FlyDeal itd?
gość_f2166 2015-05-05 18:40   
gość_f2166 - Profil gość_f2166
typowy trik na podwyższenie cen biletów. Wczoraj sprawdzałem lot krk-txl i w taryfie z bagażem dla 3 osób cena w dwie strony wynosiła 1170 zł. Dzisiaj po wprowadzeniu tej mega taniej taryfy bez bagażu cena wynosi ....1170 zł. Z bagażem 1450 zł. Jednym słowem: drożej
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy