×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe taryfy airberlin już dostępne


Nowe taryfy linii airberlin są od dziś (5.5) dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Na początek zaoferowane zostaną dodatkowe bilety w atrakcyjnej taryfie JustFly w cenie od 44 Euro.


O zmianie taryf przewoźnika informowaliśmy już w marcu tego roku podczas targów ITB w Berlinie.

- Podniebnych podróżników czekają teraz ekscytujące zmiany. Dzięki naszej koncepcji taryfowej poruszymy rynkiem i zdobędziemy nowych fanów. Kierujemy się ku pasażerom zwracającym uwagę na cenę. W taryfie JustFly oferujemy obecnie, nie tylko młodym podróżnym, korzystną opcję bez bagażu – nie ma już więc żadnego powodu, aby nie latać z airberlin - powiedział Stefan Pichler, prezes airberlin.

Towarzysząca zmianom kampania prezentuje zalety czterech taryf. Oprócz JustFly dostępna jest taryfa FlyDeal – dla pasażerów, którzy nie chcą lub nie mogą zrezygnować z bagażu rejestrowanego – w ramach której można tak jak do tej pory zabrać do 23 kg bagażu. Taryfa FlyClassic ma dodatkowy atut w postaci bezpłatnej rezerwacji miejsc.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Nowe%20taryfy%20airberlin.jpg
Osoby wybierające taryfę FlyFlex+ mają do dyspozycji dodatkowe korzyści. Przykładowo, przed odlotem mają dostęp do saloników i ekskluzywnych poczekalni, a także pierwszeństwo przy odprawie, czy możliwość skorzystania z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Zmiana rezerwacji lub jej anulowanie są w przypadku tej taryfy również bezpłatne dla pasażerów.

- Szczególnie osoby podróżujące w celach biznesowych wymagają elastyczności, gdyż muszą często dokonywać krótkoterminowych zmian rezerwacji. Taryfa FlyFlex+ umożliwia spontaniczne zmiany planów podróży i to bez ponoszenia żadnych kosztów - wyjaśnia Pichler.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych taryf dostępne są na stronie internetowej przewoźnika.

Fot. airberlin


Reklama


Booking.com
gość_d75d2 - Profil
gość_d75d2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie