PolskiBus: Bezpośrednio z Warszawy do Gdańska. Częściej do Krakowa

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
25 kwietnia 2015 07:42
W maju pojawią się istotne zmiany na dwóch flagowych połączeniach w siatce PolskiBus.com. Przewoźnik rezygnuje z postoju w Ostródzie w ramach trasy P1 z Warszawy do Gdańska. Z kolei na linii P6 ze stolicy do Krakowa dodane zostają 4 nowe bezpośrednie kursy.
Reklama

Bezpośrednie kursy między Warszawą a Gdańskiem będą realizowane od 5 maja br. Skróci to o 20 minut podróż między oboma miastami, który po korekcie wyniesie nieco ponad 4,5 godziny. Należy jednak pamiętać, iż czasy odjazdów z przystanków początkowych nie ulegają zmianie.

- Jesteśmy przekonani, że to udogodnienie sprawi, że podróże z PolskiBus.com pomiędzy tymi wspaniałymi miastami będą jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe, szczególnie w okresie letnim. Oferujemy aż 15 kursów dziennie, realizowanych przez najwyższej klasy autokary. Zapewniamy także każdemu pasażerowi bezpłatny poczęstunek, a to wszystko w atrakcyjnej cenie - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor Marketingu i Komunikacji w PolskiBus.com.

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie wszystkim podróżnym podoba się nowa propozycja. Sprzeciwiają się jej głównie mieszkańcy Ostródy, w której dotychczas zatrzymywały się autokary.

Od 1 maja z kolei na linii P6 z Warszawy do Krakowa zostaną wprowadzone 4 dodatkowe, bezpośrednie kursy. Ze stołecznego Dworca Autobusowego Metro Wilanowska wyruszą one codziennie o godz. 6:15, 9:00, 12:00 i 18:15. W przeciwnym kierunku kursy będą rozpoczynać się o 5:00, 12:40, 15:00, 17:30. Przejazd potrwa 4 godziny i 20 min.

Mimo dodatkowych połączeń przewoźnik nie rezygnuje z już istniejących, a realizowanych z zatrzymaniami w Radomiu i Kielcach. Trasa P6 będzie obsługiwana w związku z tym łącznie 14 razy dziennie.

W bezpośrednią podróż między Warszawą a Krakowem pasażerów zabiorą dwupokładowe autokary Van Hool Astromega wyposażone w klimatyzację, toaletę i WiFi. Dodatkowo podczas przejazdu serwowany będzie poczęstunek.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama