Szampan Taittinger w biznes klasie SIA

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 października 2014 00:57
Pasażerowie Business Class Singapore Airlines mogą  teraz cieszyć się wybornym smakiem Prelude "Grands Crus" od Taittinger.
Reklama

Wyprodukowany przez jednego z rodzinnych producentów szampana (maisons de champagne) Preludium "Grands Crus" otrzymuje się z winogron mieszanych w równej proporcji szczepów Chardonnay i Pinot Noir, które pochodzą z winnic Grand Cru.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy serwować Taittinger Prelude "Grands Crus" naszym pasażerom Business Class. Prelude “Grands Crus” jest produkowany wyłącznie z najlepszych winogron z winnic Grand Cru w domu Taittinger, które potem dojrzewają przez ponad pięć lat w piwnicach maisons de champagne. Podany z elegancją, w przestworach, jedynie przez nas - jest czymś absolutnie wyjątkowym - powiedział Oz Clarke członek panelu win Singapore Airlines.Clarke jest najmłodszym członkiem panelu win Singapore Airlines, który dokonał wyboru tego właśnie szampana. W skład panelu wchodzą także Michael Hill-Smith, pierwszy Australijczyk, który przeszedł pomyślenie trudne kwalifikacje Master of Wine oraz Jeannie Cho Lee, pierwszy Azjata nagrodzony tytułem Master of Wine.

- Oferta w naszej nowej Business Class jest najlepszym świadectwem jak bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, chcemy, aby mogli cieszyć się szampanem jednej z najlepszych winnic świata. Ten wyjątkowy szampan jest mieszanką radosnej finezji i złożoności, co z pewnością zadowoli najbardziej wymagających smakoszy - powiedział Tan Pee Teck, Wiceprezes ds. Produktu i Usług.

Około 194 tys. butelek szampana jest konsumowanych rocznie na pokładach Singapore Airlines. Obecnie Singapore Airlines jest jedyną linią lotniczą, która serwuje rzadkie i bardzo pożądane Grand Cru Red Burgundy i dwa prestiżowe cuvee, Dom Perignon i Krug Grand Cuvee.

Fot. Singapore Airlines
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama