×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Zmiana siatki we Wrocławiu


Od sezonu zimowego Eurolot kasuje loty z Wrocławia do Lublina i Brukseli. W zamian uruchomi loty na trasie Wrocław - Warszawa. Eurolot wprowadził ostatnie korekty do siatki połączeń w nadchodzącym sezonie zimowym 2014.Wyniki tych tras znalazły się poniżej oczekiwań przewoźnika oraz nie rokują poprawy w najbliższych miesiącach, dlatego zostaną zawieszone. 

To konieczne działanie firmy, zwłaszcza w mniej intensywnym sezonie zimowym, kiedy to linie lotnicze muszą elastycznie dostosować swoje możliwości przewozowe i ekonomiczne do rynku lotniczego - czytam w komunikacie prasowym przewoźnika.

Ze względu na zadowalające wyniki oraz duże zainteresowanie pasażerów, Eurolot utrzyma w zimowym rozkładzie międzynarodowe połączenia z Wrocławia do Zurychu i do Paryża. 

Na mapie tras Eurolotu pojawi się od 26 października br. kolejna nowa krajówka – przewoźnik 5 razy w tygodniu będzie wykonywać rejsy na trasie Wrocław - Warszawa. 
Region dolnośląski cechuje się sporym potencjałem przewozowym, dlatego nowa propozycja jest skierowana zwłaszcza do pasażerów biznesowych. Godziny lotów są bardzo dogodne i dostosowane specjalnie do ruchu biznesowego - rozkład umożliwia podróżnym z Dolnego Śląska przylot do stolicy o godz. 8:30 - od poniedziałku do piątku. gość_386a2 - Profil
gość_386a2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie