Eurolot: Zmiana siatki we Wrocławiu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
16 września 2014 11:50
36 komentarzy
Od sezonu zimowego Eurolot kasuje loty z Wrocławia do Lublina i Brukseli. W zamian uruchomi loty na trasie Wrocław - Warszawa. Eurolot wprowadził ostatnie korekty do siatki połączeń w nadchodzącym sezonie zimowym 2014.
Reklama

Wyniki tych tras znalazły się poniżej oczekiwań przewoźnika oraz nie rokują poprawy w najbliższych miesiącach, dlatego zostaną zawieszone.

- To konieczne działanie firmy, zwłaszcza w mniej intensywnym sezonie zimowym, kiedy to linie lotnicze muszą elastycznie dostosować swoje możliwości przewozowe i ekonomiczne do rynku lotniczego - czytam w komunikacie prasowym przewoźnika.

Ze względu na zadowalające wyniki oraz duże zainteresowanie pasażerów, Eurolot utrzyma w zimowym rozkładzie międzynarodowe połączenia z Wrocławia do Zurychu i do Paryża.

Na mapie tras Eurolotu pojawi się od 26 października br. kolejna nowa krajówka – przewoźnik 5 razy w tygodniu będzie wykonywać rejsy na trasie Wrocław - Warszawa.
Region dolnośląski cechuje się sporym potencjałem przewozowym, dlatego nowa propozycja jest skierowana zwłaszcza do pasażerów biznesowych. Godziny lotów są bardzo dogodne i dostosowane specjalnie do ruchu biznesowego - rozkład umożliwia podróżnym z Dolnego Śląska przylot do stolicy o godz. 8:30 - od poniedziałku do piątku.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
veinte 2014-10-05 16:51   
veinte - Profil veinte
Chcialem dzis kupic bilet na Eurolot z Brukseli jakos w pazdzierniku, i ewentualnie takze na swieta, ale widze ze nie mam Brukseli na mapie.
Myslalem ze to jakis blad (bo jest pare bledow na ich stronie...) ale widze te artykul... Oj, czemu?
Musze wrzucic pare fajnych filmikow z taxiowania na BRU podczas ostatniego lata gdy zrobila sie mega kolejka do odlotu. Az musielismy wylaczyc silniki...
mafiux1 2014-09-18 07:31   
mafiux1 - Profil mafiux1
To chyba dobrze, że nie płaci, bo wtedy uzależnia się od jednego przewoźnika, a zniżki są dla wszystkich i tym samym każdy ma równe szanse. Przykład? Rzeszów. Płaci RYR, no i taki WIZZ nie jest i nie będzie w Rzeszowie.
pawel02 2014-09-17 21:10   
pawel02 - Profil pawel02
Lublin nie płaci ? Płaci w inny sposób ogromne zniżki dla Przewoźników dla pierwszego roku funkcjonowania trasy. Miejmy nadzieje że od wiosny 2015 coś dojdzie :P
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama