Kochasz lotnictwo? Dołącz do zespołu Pasazer.com

Redakcja  - Profil Redakcja
04 stycznia 2021 18:13
Pasazer.com poszukuje osób do przygotowywania bieżących artykułów w portalu. Dołącz do nas.
Reklama
Lotnictwo to twoja pasja? Lubisz i umiesz pisać? Masz nadmiar wolnego czasu? Dołącz do Pasazer.com. Jedyne czego wymagamy - to zainteresowania tematyką lotniczą i podstawową znajomość branży lotniczej. Dobrze abyś miał orientację w branży, zdolność analizowania i tworzenia depesz informacyjnych a także umiał biegle posługiwać się językiem polskim. Im więcej wiesz o tym, dlaczego samoloty latają, tym lepiej. Dobrze aby wiedział też co to sloty, odróżniał modele samolotu po kształcie skrzydła czy znał przepisy rozporządzenia UE261/2004. Co ważne - szukamy wyłącznie lotniczych maniaków.

Znajomość języka angielskiego jest wymagana, gdyż redagując teksty korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Dobrze byś posiadał podstawowe umiejętności związane z umiejętnością redakcji tekstów, mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie).

Nie ważne gdzie mieszkasz, teksty przygotowywać będziesz zdalnie. Zależy nam na osobach, które są dyspozycyjne w godzinach dopołudniowych i będą mogły regularnie pisać kilka krótkich tesktów informacyjnych w ciągu dnia. Nie mamy standardowych godzin pracy, gdy coś się dzieje - trzeba reagować. Umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć nie są konieczne, ale na pewno są mile widziane.


Zapewniamy możliwości rozwoju na polu dziennikarskim i lotniczym. Gwarantujemy otwartość na nowe pomysły ze strony redakcji. Dołączając do zespołu zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników i realnego kształtowania profesjonalnej debaty o lotnictwie.

Jesteś zainteresowany? Prosimy o przesyłanie zgłoszenia z krótkiego informacją o sobie wraz z jednym-dwoma własnymi tekstami na adres: cv(at)pasazer.com.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy