Lotnictwo to twoja pasja? Lubisz pisać? Dołącz do Pasazer.com

16 kwietnia 2023 14:16
Lotnictwo to twoja pasja? Lubisz i umiesz pisać? Masz nadmiar wolnego czasu? Dołącz do Pasazer.com. Poszukujemy redaktora odpowiedzialnego za przygotowywanie bieżących artykułów.
Reklama
Powinieneś orientować się w branży lotniczej, mieć zdolność tworzenia prostych depesz informacyjnych a także potrafić biegle posługiwać się językiem polskim. Im więcej wiesz o tym, dlaczego samoloty latają, tym lepiej. Dobrze aby wiedział też co to sloty, odróżniał modele samolotu po kształcie skrzydła czy znał przepisy rozporządzenia UE261/2004. Co ważne - szukamy wyłącznie lotniczych maniaków.

Znajomość języka angielskiego jest mile widziana, gdyż redagując teksty korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Dobrze byś posiadał podstawowe umiejętności redakcji tekstów, mile widziana będzie również znajomość przygotowywania ich do publikacji w internecie.

Nie ważne gdzie mieszkasz, teksty przygotowywać będziesz zdalnie. Zależy nam na osobach, które będą mogły regularnie pisać kilka krótkich tesktów informacyjnych w ciągu dnia, poświęcając na to ok. godziny dziennie. Nie mamy standardowych godzin pracy, gdy coś się dzieje - trzeba reagować. Umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć nie są konieczne, ale na pewno są mile widziane.


Gwarantujemy otwartość na nowe pomysły. Dołączając do nas zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników i realnego kształtowania profesjonalnej debaty o lotnictwie.

Jesteś zainteresowany? Prosimy o przesyłanie zgłoszenia z krótkiego informacją o sobie wraz z jednym-dwoma własnymi tekstami na adres: redaktor(at)pasazer.com.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy