Eurolot: Zmiana siatki we Wrocławiu

Eurolot: Zmiana siatki we Wrocławiu Wyniki tych tras znalazły się poniżej oczekiwań przewoźnika oraz nie rokują poprawy w najbliższych miesiącach, dlatego zostaną zawieszone. - To konieczne działanie firmy, zwłaszcza w mniej intensywnym sezonie zimowym, kiedy to linie lotnicze muszą elastycznie dostosować swoje możliwości przewozowe i ekonomiczne do rynku lotniczego - czytam w komunikacie...
16/09/2014 11:50   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
veinte 2014-10-05 16:51   
veinte - Profil veinte
Chcialem dzis kupic bilet na Eurolot z Brukseli jakos w pazdzierniku, i ewentualnie takze na swieta, ale widze ze nie mam Brukseli na mapie.
Myslalem ze to jakis blad (bo jest pare bledow na ich stronie...) ale widze te artykul... Oj, czemu?
Musze wrzucic pare fajnych filmikow z taxiowania na BRU podczas ostatniego lata gdy zrobila sie mega kolejka do odlotu. Az musielismy wylaczyc silniki...
mafiux1 2014-09-18 07:31   
mafiux1 - Profil mafiux1
To chyba dobrze, że nie płaci, bo wtedy uzależnia się od jednego przewoźnika, a zniżki są dla wszystkich i tym samym każdy ma równe szanse. Przykład? Rzeszów. Płaci RYR, no i taki WIZZ nie jest i nie będzie w Rzeszowie.
pawel02 2014-09-17 21:10   
pawel02 - Profil pawel02
Lublin nie płaci ? Płaci w inny sposób ogromne zniżki dla Przewoźników dla pierwszego roku funkcjonowania trasy. Miejmy nadzieje że od wiosny 2015 coś dojdzie :P
kola 2014-09-17 13:30   
kola - Profil kola
a co do płacenia to albo lotniska płaca albo dają duże upusty i tyle, co myślę na ten temat
kola 2014-09-17 13:28   
kola - Profil kola
a tak na marginesie po co się denerwować, wystarczyło to pominąć i nie byłoby problemu :)
kola 2014-09-17 13:26   
kola - Profil kola
a może ty mnie nie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że lublin tez mógłby wrzeszczcie coś zapłacić i mieć więcej połączeń a jakby nawet potem nie odnowił umowy to linie przekonałyby się że jest potencjał i weszłyby bez płacenia :) nie jestem żadnym jak to napisałeś spamerem (za stary jestem na te nowości w nazewnictwie) :) a i jeszcze jedno nie uważam lotniska w Lublinie za jakieś wyjątkowe, jest bo jest i z tego trzeba się cieszyć
gość_96877 2014-09-17 13:17   
gość_96877 - Profil gość_96877
Dzieci, spokój! ;)
jaszunski 2014-09-17 13:01   
jaszunski - Profil jaszunski
kola: Nie bądź śmieszny. Skoro Cię wzięło na wspominki sprzed 3 miesięcy, to przypomnę tylko, że ostro zareagowałem, kiedy w temacie o lotach z Modlina na Kanary napisałeś, że z Lublina na Kanary nie można polecieć, bo Lublin nie płaci. Takie spamerskie, LUZomaniackie wpisy potrafią wyprowadzić z równowagi nie znacznie "kulturalniejszych", ale też bardziej kulturalnych użytkowników :) Ja od Ciebie kultury nie oczekuję, tak jak nie oczekuję, że bdziesz pisał poprawnie. Jedyne czego bym sobie życzył, to żebyś Ty i Tobie podobni nie spamowali w każdym temacie o LUZie, bo ma on swoją wątki i tam możecie do woli wylewać swoje żale, frustracje i gniew na niesprawiedliwość lotniskowego świata :)
kola 2014-09-17 12:10   
kola - Profil kola
jaszunski to nie bądź chamski i nie wypisuj do ludzi żeby wypadali z jakiegoś tematu można to zrobić w bardziej cywilizowany i kulturalniejszy sposób chyba, że tak nie umiesz
gość_96877 2014-09-17 12:09   
gość_96877 - Profil gość_96877
Nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać czytając niektóre komentarze :) "All animals are equal. But some animals are more equal than others." G. Orwell
jaszunski 2014-09-17 11:57   
jaszunski - Profil jaszunski
kola: Wzruszony jestem, że przekopujesz się przez archiwalia moich postów, wyłuskując cytaty ze mnie, którymi chcesz się uwiarygodnić. Najwyraźniej moja sława na forum rośnie :) Nie wiem czy zauważyłeś, ale komentowany news dotyczy zmiany siatki połączeń Eurolotu we Wrocławiu, w tym uruchomienia trasy WAW-WRO. Zamiast jednak rozmawiać o meritum, jak zwykle wpisy zostały zdominowane przez LUZomaniaków, którzy wylewają swoje żale. To są cały czas te same nicki, spamujące w każdym temacie o LUZ-ie i jego wyjątkowości. Zatem musisz mi wybaczyć, ale wypowiadać się będę kiedy chcę i jak chcę.
kola 2014-09-17 09:30   
kola - Profil kola
i jeszcze pytanie do adm. czy osoby mieszkające w danym regionie mogą się wypowiadać na temat lotnisk znajdujących się gdzie indziej czy tylko mają prawo pisać tylko i wyłącznie o lotniskach w ich najbliższym otoczeniu?
kola 2014-09-17 07:57   
kola - Profil kola
jaszunski kiedyś miałeś do mnie taką prośbę "czekałem kiedy pojawi się pierwszy LUZomaniak wylewający swoje żale. kola, wypad do tematów poświęconych waszemu wspaniałemu lotnisku, które jako jedyne w Polsce nikomu nie płaci" i ja ją uszanowałem a teraz Ty może uszanować moją prosząc Cię o to samo co Ty? a tak na marginesie nie jestem żadnym LUZomanieakiem pozdrawiam
usuniety 2014-09-17 05:26   
usuniety - Profil usuniety
@pawel02 chyba chodziło Ci o LF a nie LH? :)
co do wypowiedzi gość_a7f94 - szkoda komentować takich fantasmagorii.
@jaszunski: połączenie to może i ma jakiś potencjał, bo jakaś grupka ludzi zawsze się znalazła; fakt - obłożenie i zainteresowanie słabsze niż LUZ-GDN; może byłoby sensowne gdyby był mniejszy samolot? nie wiem. albo lepszy rozkład lotów (przecież ta sama rotacja obsługiwana w cztery różne dni za każdym razie w innych godzinach). w każdym razie przeprowadzono test rzeczywisty (choć trochę drogi) potencjału trasy i zobaczymy co zrobią w przyszłym sezonie letnim.
jaszunski 2014-09-16 22:33   
jaszunski - Profil jaszunski
Kola: Ciekawa filozofia. Jak połączenie jest sukcesem, to jest to dobra robota prezia, a jak okazuje się klapą, jak w tym przypadku, to jest to wina ludzi. Bo nie latają :) Od początku ja i i inni trzeźwo myślący użytkownicy twierdzili, że połączenie WRO-LUZ jest bez sensu, a już 4 razy w tygodniu to jakiś matrix. No ale zostalismy wówczas zwyzywani przez LUZomaniaków od kompletnych ignorantów :)
pawel02 2014-09-16 21:30   
pawel02 - Profil pawel02
LH nie było zbyt wysokie, Eurolot powinien zacząć z 2 lotami tygodniowo a nie 4 w przypadku WRO-LUZ
Dla chetnych LH z 12.09.2014
Wrocław-Lublin 21-23 pax
Lublin-Wrocław 31 pax
pawel02 2014-09-16 20:46   
pawel02 - Profil pawel02
Eurolot w porę sie obudził a potem narzeka że słabe LH
usuniety 2014-09-16 16:02   
usuniety - Profil usuniety
@gość_5d388: albo tak sprawdzałeś, albo tak latasz jak sprawdzałeś te połączenia. Po pierwsze K2 nie robił trasy WRO-LUZ-WRO w soboty tylko wt, czw, pt, nd.
gość_a7f94 2014-09-16 15:39   
gość_a7f94 - Profil gość_a7f94
A mnie to wcale nie dziwi... ELO powinno sie skoncentrowac na rejsach z WAW lub stworzyc wezelek wsch-zach w KRK, GDN lub WRO i postawic tam 10-15 samolotow latajac 5-12x w tyg. na kazdej trasie. Polaczenia z Regionow obslugiwane 2-3x tygodniowo nie maja sensu. ELO moze robic polskie rejsy miedzyregionalne - ale tylko tam gdzie jest potencjal ruchu. Nie rozumiem takich pomyslow jak KRKIEG (raz na tydzien) czy rejsow WROLUZ lub GDNLUZ w srodku dnia. one nie maja sensu. Jesli juz to powinny latac dwa razy dziennie - rano i wieczorem, ale na to chyba nie ma potencjalu i lepiej wykorzystac samolot w WAW, bo przyniesie wiecej pieniedzy.
kola 2014-09-16 14:16   
kola - Profil kola
gość_6fec1 muszę przyznać ci racje mogli dać 2x, tak jak Gdańsk na początku
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy