×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich i PKP Intercity


W związku z trwającym remontem na linii Warszawa - Skierniewice, Koleje Mazowieckie i PKP Intercity przedłużają wzajemne honorowanie biletów.
Porozumienie pomiędzy spółką Koleje Mazowieckie i PKP Intercity zostało zawarte z myślą o tych podróżnych, którzy w najdotkliwszy sposób odczuwają skutki prowadzonego od wielu miesięcy remontu infrastruktury. Chcąc przynajmniej po części ulżyć trudnościom związanym z ich codziennymi dojazdami, po 31 sierpnia br. obie spółki będą nadal wzajemnie honorować bilety na takich zasadach, jakie obowiązują obecnie. 

 - Bardzo się cieszę, że spółce Koleje Mazowieckie oraz PKP Intercity udało się wypracować to ważne porozumienie. Chcę podkreślić, że jako przewoźnik w swoich działaniach zawsze kierujemy się dobrem podróżnych, dlatego kwestia przedłużenia wzajemnego honorowania biletów na linii Warszawa – Skierniewice, w świetle wielomiesięcznych utrudnień związanych z modernizacją infrastruktury, była dla nas kwestią priorytetową -powiedział Dariusz Grajda, dyrektor handlowy i członek zarządu Kolei Mazowieckich.

Szczegóły dotyczące zasad wzajemnego honorowania biletów znajdują się na stronie internetowej KM: www.mazowieckie.com.pl, informacje dostępne są także pod numerem telefonu call center KM: (022) 364 44 44. gość_45eab - Profil
gość_45eab
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie