W związku z trwającym remontem na linii Warszawa - Skierniewice, Koleje Mazowieckie i PKP Intercity przedłużają wzajemne honorowanie biletów." />

Wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich i PKP Intercity

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 sierpnia 2014 15:00
W związku z trwającym remontem na linii Warszawa - Skierniewice, Koleje Mazowieckie i PKP Intercity przedłużają wzajemne honorowanie biletów.
Reklama

Porozumienie pomiędzy spółką Koleje Mazowieckie i PKP Intercity zostało zawarte z myślą o tych podróżnych, którzy w najdotkliwszy sposób odczuwają skutki prowadzonego od wielu miesięcy remontu infrastruktury. Chcąc przynajmniej po części ulżyć trudnościom związanym z ich codziennymi dojazdami, po 31 sierpnia br. obie spółki będą nadal wzajemnie honorować bilety na takich zasadach, jakie obowiązują obecnie.

- Bardzo się cieszę, że spółce Koleje Mazowieckie oraz PKP Intercity udało się wypracować to ważne porozumienie. Chcę podkreślić, że jako przewoźnik w swoich działaniach zawsze kierujemy się dobrem podróżnych, dlatego kwestia przedłużenia wzajemnego honorowania biletów na linii Warszawa – Skierniewice, w świetle wielomiesięcznych utrudnień związanych z modernizacją infrastruktury, była dla nas kwestią priorytetową -powiedział Dariusz Grajda, dyrektor handlowy i członek zarządu Kolei Mazowieckich.

Szczegóły dotyczące zasad wzajemnego honorowania biletów znajdują się na stronie internetowej KM: www.mazowieckie.com.pl, informacje dostępne są także pod numerem telefonu call center KM: (022) 364 44 44.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama