×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Akcja informacyjna Kolei Śląskich na dworcach kolejowych


Od piątku 29.08 do poniedziałku 1.09 na dworcach kolejowych Aglomeracji Śląskiej będzie można spotkać łącznie 16 informatorów Kolei Śląskich w 7 lokalizacjach, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji o aktualizacji rozkładu jazdy obowiązującej od 1.09.


Informatorzy Kolei Śląskich – ubrani w pomarańczowe kamizelki z logo Kolei Śląskich, będą udzielać informacji w zakresie zmian w rozkładzie jazdy oraz rozdawać ulotki informacyjne. Informatorów spotkamy  na dworcu w Katowicach przy dwóch przenośnych punktach informacyjnych zlokalizowanych od strony Placu OMP obok kas oraz w głównym holu dworca od strony Placu Szewczyka, w godzinach od 6:00 do 18:00. 

Kolejne dworce kolejowe, gdzie informatorzy będą udzielać informacji to Gliwice, Częstochowa, Bielsko-Biała Główna, Sosnowiec Główny, Rybnik i Czechowice-Dziedzice, w godzinach od 6:00 do 14:00.  

Dodatkowe informacje o rozkładzie jazdy pociągów, podróżny uzyska w kasach biletowych Kolei Śląskich, w Centrum Obsługi Pasażera oraz na infolinii Kolei Śląskich.gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie