Akcja informacyjna Kolei Śląskich na dworcach kolejowych

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 sierpnia 2014 14:10
Od piątku 29.08 do poniedziałku 1.09 na dworcach kolejowych Aglomeracji Śląskiej będzie można spotkać łącznie 16 informatorów Kolei Śląskich w 7 lokalizacjach, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji o aktualizacji rozkładu jazdy obowiązującej od 1.09.
Reklama

Informatorzy Kolei Śląskich – ubrani w pomarańczowe kamizelki z logo Kolei Śląskich, będą udzielać informacji w zakresie zmian w rozkładzie jazdy oraz rozdawać ulotki informacyjne. Informatorów spotkamy na dworcu w Katowicach przy dwóch przenośnych punktach informacyjnych zlokalizowanych od strony Placu OMP obok kas oraz w głównym holu dworca od strony Placu Szewczyka, w godzinach od 6:00 do 18:00.

Kolejne dworce kolejowe, gdzie informatorzy będą udzielać informacji to Gliwice, Częstochowa, Bielsko-Biała Główna, Sosnowiec Główny, Rybnik i Czechowice-Dziedzice, w godzinach od 6:00 do 14:00.

Dodatkowe informacje o rozkładzie jazdy pociągów, podróżny uzyska w kasach biletowych Kolei Śląskich, w Centrum Obsługi Pasażera oraz na infolinii Kolei Śląskich.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama