×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rekordowy lipiec w LCJ Cargo


Lipiec był dla lotniska w Łodzi rekordowym miesiącem pod względem obsłużonego frachtu cargo. Port odprawił 464 tony ładunków RFS, co daje 72 proc. wzrostu w porównaniu z lipcem ubiegłego roku.


Od początku roku LCJ Cargo odprawiło 2 855 ton ładunków czyli 71 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

- W tym roku planujemy odprawić 4800 ton ładunków i na razie plan wygląda realistycznie. Zeszły miesiąc był rekordowy w historii LCJ Cargo. Zarząd w miarę posiadanych środków pozwala nam na rozwój powierzchni i tu nie ma obaw. Nowością z ostatnich dni jest uruchomienie klimatyzowanego magazynu cargo na leki i środki spożywcze. Dodatkowo pracujemy nad projektem  Łódź Logistyczna, który ma skupić się na zagadnieniach intermodalności transportu. Projekt ma ambicje przekształcenia Łodzi w największe centrum logistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej. Projekt Łódź Logistyczna zyskał zainteresowanie lokalnych organów samorządowych  - powiedział Andrzej Zarzycki, koordynator Projektu LCJ Cargo

Lodz Airport obsługuje regularne połączenia cargo RFS (połączenia drogowe odprawiane na lotnisku i dalej podróżujące przez duże huby) dla linii Lufthansa Cargo, SAS Cargo, Swiss World Cargo i LOT Cargo, Cargolux, Emirates, SkyXS, Austrian, KLM, Air France, Martinair i Kales.gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie