×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będzie pierwszy Hilton na Białorusi


W Mińsku powstanie hotel DoubleTree by Hilton. Obiekt, który przyjmie pierwszych gości za rok, będzie pierwszym hotelem sieci Hilton na Białorusi.


Hotel powstanie w wieżowcu zarządzanym przez Galleria Concept JLLC. Inwestor ma do zagospodarowania 14 pięter w budynku, który łącznie ma 21 kondygnacji i znajduje się zaledwie kilometr od starego miasta Mińska. Hotel będzie miał 194 pokoi. Do tego w budynku powstaną sklepy oraz centrum rozrywkowe, a także restauracja na najwyższej kondygnacji.

Przedstawiciele Hiltona podkreślają, że na Białorusi handel detaliczny i turystyka szybko rosną. Pierwszy z tych sektorów w ubiegłym roku zwiększył się aż o 18 proc.

W hotelu będzie centrum konferencyjne o powierzchni 800 m kw., sala balowa oraz centrum biznesowe. Będzie także siłownia oraz spa.

Na całym świecie w 30 krajach funkcjonuje obecnie ponad 380 obiektów marki DoubleTree. W Polsce sieć ma hotele w Warszawie, Łodzi i Krakowie.

gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie