×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejny Airbus A320 dla Small PlanetWczoraj (7.01) do floty Small Planet Airlines dołączył kolejny Airbus A320 (SP-HAD). Jest to już trzecia maszyna tego typu we flocie polskiego oddziału przewoźnika. Samolot został wyleasingowany od amerykańskiej firmy CIT. W ciągu kilku dni maszyna powinna pojawić się w Polsce.

- W 2011 roku przewidywaliśmy, że w 2012 Polska będzie największym obsługiwanym przez nas rynkiem. Nasze prognozy zostały potwierdzone przez gwałtowny wzrost liczby turystów, którzy podczas ubiegłorocznych letnich wakacji polecieli z Polski do Grecji, Hiszpanii, Włoch i Bułgarii. Tylko na lotnisku Chopina liczba pasażerów wzrosła o 7,2 proc. To naturalne, że współpracując z największymi w regionie tour operatorami powiększamy naszą flotę - powiedział Vytautas Kaikaris, prezes Small Planet Airlines.


Airbus A320 w barwach Small Planet Airlines

Nowy samolot posiada znaki rejestracyjne SP-HAD, a jego numer seryjny to C/N 2016. Swoją służbę rozpoczął w kwietniu 2003 roku w liniach Hellas Jest, następnie latał dla Volareweb, a ostatnio dla linii Air Astana.

Piotr Bożyk
Fot. Marlena Rumniak


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie