×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Ibiza (IBZ)


Ibiza Airport
Lotnisko połóżone na wyspie Ibiza. Jedno z największych pod względem ilości pasażerów w Hiszpanii (w sezonie letnim). Lotnisko znajduje sie 7 km na południowy zachód od miasta Ibiza i około 20 km od Sant Antoni. Rocznie lotnisko obsługuje około 4 mln pasażerów.

  • Okazje z Polski na lotnisko Ibiza (IBZ)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Ibiza


Jak dojechać na lotnisko Ibiza?


Samochodem:
Ze stolicy wyspy do lotniska prowadzi droga numer PM801. Odległość od stolicy wyspy wynosi 7 km. Na lotnisku znajdują sie przedstawiciele większości znanych firm wynajmujących samochody.

Autobusem:
Do stolicy wyspy pomiędzy 6.30 a 23.30 kursuje autobus numer 10 (bilet 1,25 euro).

Taxi:
Przed wyjściem głównym znajduje się postój taksówek. W godzinach nocnych w szczycie sezonu należy uzbroić się w cierpliwość gdyż czas oczekiwania na taksówkę może wynieść nawet pół godziny. Koszt przejazdu do miasta Ibiza około 12 euro, kurs nocny 17 euro. Do miasta Sant Antoni odpowiednio 25 i 30 euro.

Wypożycz auto na lotnisku IbizaPołączenia z tego lotniskaTomasz Kliche
Tomasz Kliche
Zalety: Duże, nowoczesne, przestronne. Świetna wolnocłówka i gastronomia.
Wady: Brak
10

/10

28/07/2013 14:48,  
Grzegorz Tarnowski
Grzegorz Tarnowski
Zalety: Blisko miasta i stolicy wyspy; szybki transfer do popularnych hoteli; przestronne, sporo stanowisk odprawy; kontrola bezpieczenstwa sprawnie przebiegajaca; dobra infrastruktura sklepowo-gastronomiczna :)
Wady: Duzo chodzenia "gora-dol" zwlaszcza przy wylocie z Ibizy; hala odlotow znajduje sie na pietrze, po boardingu schodzi sie klatkami schodowymi na "wyspy", gdzie podjezdzaja autobusy; widac, ze myslano o rekawach ale chyba zabraklo kaski :P ; nie polecam toalet w hali oczekiwania na bagaz - chyba, ze je wyremontowali juz, hehe
5

/10

20/02/2010 14:32,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Ibiza

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie