×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Swiss International (LX)


 7.2

/10

Swiss InternationalSwiss International to szwajcarskie linie lotnicze. Powstały w 2002 roku w wyniku przejęcia części majątku upadłego Swissair przez dokapitalizowaną regionalną linię Crossair. 22 marca 2005 rozpoczął się proces przejęcia Swiss przez niemiecką Lufthansę. Od 1 kwietnia 2006 roku SWISS przystąpił do sojuszu Star Alliance i programu Miles & More.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii Swiss International

Zalety: Poranny lot Genewa-LHR. Nowy CS300. Obsługa mila. Próbowali nadać torbę do portu docelowego a nie przesiadkowego. Na moja prośbę siedzenie w 4 rzędzie.
Wady: Lot opóźniony o 20 minut z przyczyn technicznych. "Utrata" slotu na LHR i kilka kółek nad Londynem.
7

/10

23/08/2017 13:05,  
Zalety: Linia oferujaca serwis bardzo przecietny. Na wzor Prince Polo LOT-u szwajcarska mini czekoladka to "przekaska"... W porownaniu z Lufthansa to bardzo slabo wypada. Samoloty Krakow-Zurich oraz Zurich-London City to Avro RJ100. Wysluzone maszyny, nieco muzealne, z lat 80tych... Ale z drugiej strony to byl jeden z ostatnich momentow aby nimi poleciec zanim zostana wycofane. Wielki plus natomiast dla lotniska w Zurichu. Lotnisko jest stosunkowo niewielkie, nie ma tlumow, spokojne, czyste i przyjemne, sto razy lepsze od zatloczonego Frankfurtu.
Wady: j/w
7

/10

08/06/2017 13:59,  
Zalety: Wróciłam właśnie z podróży Swissem Warszawa-Zurych-Los Angeles z czasem na przesiadkę 1h20w jedną i 1h40 w drugą stronę. Pomimo opóźnionych wylotów wszystkie samoloty doleciały na czas. Przesiadki w Zurychu bez problemów. Obsługa bardzo miła, posiłki smaczne. Przekąska obiad z ciastkiem i potem jeszcze jedno a'la śniadanie. Napoje bez ograniczeń. Cena biletu (2000pln) zadowalająca.
Wady: Przelot z Zurychu do Warszawy liniami Helvetic i nieco wzbudzającym niepokój Fokkerem który sprawiał wrażenie jakby chciał iść już na emeryturę. Więcej wad nie stwierdzono.
8

/10

11/03/2017 21:36,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie