×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Scoot (TZ)


Scoot

Tanie linie lotnicze, założone przez Singapore Airlines w 2011 roku. Przewoźnik obsługuje trasy średniego jak i dalekiego zasięgu z Singapuru do Australii, Chin, Tajlandii, Tajwanu, Indii, Japonii, Korei Południowej , Arabii Saudyjskiej a także do jedynego kierunku w Europie, do Grecji (Ateny).  W skład floty Scoot wchodzi pięć Boeingów 787-8 , a także sześć 787-9. Samoloty posiadają charakterystyczne żółto-białe malowanie. Pierwsza operacja lotnicza odbyła się w czerwcu 2012 roku. 

 


Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: lot na trasie Singapur - Gold Coast Boeingiem 787-9. Możliwość odprawienia się na lotnisku Changi (w azjatyckich tanich liniach to norma), z racji braku miejsc "podstawowych" otrzymałem miejsce "super seat" z przodu tylnej sekcji (większa odległość miedzy fotelami, wyprofilowany zagłówek). Możliwość wykupienia wstępu do dedykowanej poczekalni z dobrym bufetem za 39 SGD. Podczas lotu obsługa co 45 minut chodziła kontrolować czystość toalet, dezynfekowała klamki etc nie widziałem nigdy takiego dbania o czystość w żadnej z linii.
Wady: Ceny BOB wyższe niż w konkurencyjnych liniach z regionu, ale na warunki singapurskie nie ma tragedii. Ogólnie nie ma większych wad
10

/10

28/05/2018 23:20,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie