×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Scoot poleci do Honolulu


Niskokosztowy przewoźnik Scoot z Singapuru uruchomi połączenia na Hawaje. Pierwszy lot został zaplanowany na 19 grudnia.


Nowe połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu z międzylądowaniem w Osace w Japonii, w poniedziałki, wtorki, piątki i niedziele.

Lot TR700 wyleci z Singapuru o godzinie 10:45 rano i wyląduje w Osace o godzinie 17:30 czasu lokalnego, skąd w dalszą drogę wyruszy o godzinie 19:25, przylatując do Honolulu po przekroczeniu lini czasu tego samego dnia o godzinie 7:30 rano. 

W lot powrotny TR701 boeing 787-8 wystartuje z Honolulu o godzinie 9:35 rano, przylatując do Osaki o godzinie 14:00 następnego dnia. W dalszą podróż z Osaki samolot wystartuje o godzinie 15:10, meldując się w Singapurze o godzinie 21:10. 


Nowo ogłoszona trasa Scoot jest bardzo podobna do połączenia z Kuala Lumpur do Honolulu z międzylądowaniem w Osace, które od czerwca tego roku realizują inne niskokosztowe linie lotnicze AirAsia X. Podczas gdy malezyjski przewoźnik wykorzystuje na tej trasie airbusy A330-300, linie lotnicze Scoot będą obsługiwać połączenie boeingami 787-8 zabierającymi na pokład 335 pasażerów, w tym 21 w klasie ScootBiz (ekonomicznej premium), 33 w klasie ScootSilence (wydzielonej “cichej” strefie klasy ekonomicznej, w której nie można podróżować z dziećmi poniżej 12 roku życia) oraz 281 w klasie ekonomicznej. 

Należące do Singapore Airlines linie lotnicze Scoot są kolejnym niskokosztowym, długodystansowym przewoźnikiem, który planuje ekspansję na trasach transpacyficznych. Obecnie loty na Hawaje oferują także linie lotnicze AirAsia X oraz JetStar (z Sydney). 

fot. Tomasz Śniedziewskigość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie