Scoot poleci na Czedżu w Korei Południowej

19 maja 2022 09:05
Linia Scoot zapowiedziała uruchomienie nowego połączenia z Singapuru na Czedżu w Korei Południowej. Będzie to druga koreańska trasa w ofercie singapurskiego przewoźnika. Linia Scoot poleci na Czedżu samolotami Airbus A321neo.
Reklama
Linia Scoot, czyli tani przewoźnik spod szyldu Singapore Airlines, zapowiedziała otwarcie nowego połączenia z Singapuru do Czedżu. Realizacja trasy będzie możliwa dzięki łagodniejszym przepisom wjazdowym do Korei Południowej, która zadeklarowała zniesienie wielu ograniczeń w podróżowaniu po pandemii koronawirusa. Połączenie na rajską wyspę zostanie zainaugurowane 15 czerwca 2022 roku i będzie drugim (po Seulu) koreańskim kierunkiem w ofercie linii Scoot.

- Korea Południowa jest fantastycznym kierunkiem dla turystów. Jesteśmy podekscytowani możliwością otwarcia bezpośrednich rejsów z Singapuru do Czedżu, czyli prawdziwego raju dla wypoczywających z całego świata - powiedział Calvin Chan, dyrektor linii Scoot.


Trasa będzie obsługiwana trzykrotnie w ciągu tygodnia samolotami Airbus A321neo, które mogą pomieścić do 236 pasażerów. Bezpośredni przelot między regionami potrwa nawet 6 godzin i 10 minut. W szczycie sezonu wakacyjnego singapurski przewoźnik będzie operował na 73 kierunkach na trzech kontynentach.

- W tym roku świętujemy dekadę naszej obecności na rynku. Uruchomienie połączenia na Czedżu to dopiero początek celebracji i znak, że nie zamierzamy spoczywać na laurach. Pasażerowie wciąż mogą spodziewać się wielu nowości - dodał Chan.

Linia Scoot obecna jest m.in. w Europie. Przewoźnik od wielu lat i z powodzeniem obsługuje europejskich podróżnych na trasach z Berlina, Aten i Londynu Gatwick do Singapuru, gdzie znajduje się baza operacyjna linii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy