×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Od lipca Tigerair pod marką Scoot


25 lipca zakończy się proces integracji linii lotniczych Tigerair oraz Scoot należących do holdingu lotniczego Budget Aviation, będącego z kolei częścią Singapore Airlines Group. Obie linie będą działy pod marką Scoot.Proces integracji rozpoczął się w maju ubiegłego roku, a decyzję o połączeniu obu przewoźników pod wspólną marką Scoot ogłoszono w listopadzie

Obie linie lotnicze będą korzystały ze wspólnej licencji operatora lotniczego, a kody lotów obecnie obsługiwanych przez Scoot zmienią się z TZ na TR, oznaczenia połączeń Tigerair. Jedyną platformą rezerwacji lotów stanie się strona internetowa Scoot, a stanowiska check-in na lotniskach zostaną zmienione tak, by reprezentować jedynie markę Scoot. Dodatkowo, jak zapowiada przewoźnik, niedługo zaprezentowane zostaną nowe mundury personelu pokładowego. 


Po integracji flota Scoot będzie składała się boeingów 787 obecnie latających w barwach przewoźnika oraz airbusów A320 Tigerair, które do połowy przyszłego roku będą stopniowo przemalowywane w barwy Scoot. 

Na rynku wciąż będzie istniała marka Tigerair Taiwan, która należy do tajwańskiego przewoźnika China Airlines. 


fot. Tomasz Śniedziewskigość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie