×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie Scoot wchłoną markę Tigerair


Linie Scoot oraz Tigerair staną się jedną marką - zapowiedział właściciel obu przewoźników należących do Singapore Airlines, Budget Aviation Holdings Pte Ltd.W oświadczeniu przesłanym do giełdy papierów wartościowych w Singapurze, BAH wyjaśnił, że zniknie marka Tigerair i obie linie będą działały pod marką Scoot. Proces ma zakończyć się w drugiej połowie 2017 roku. 


- Przewidujemy, że pełna integracja dokona się w połowie lub końcu 2017 roku, co zależne jest od uwarunkowań handlowych, operacyjnych oraz uzyskania zgody organów publicznych. Zintegrowane będą połączenia, przesiadki, nasi pasażerowie będą mogli korzystać ze wspólnej strony internetowej, call centre oraz wspólnych stanowisk odpraw. - wyjaśnia BAH w oświadczeniu. 

Jak informuje właściciel, przewoźnicy już teraz dzielą działy sprzedaży, marketingu, IT oraz planowania i operacji. 

Komentując plany połączenia, prezes Budget Aviation Holdings Pte Ltd, Lee Lik Hsin powiedział, że działalność Tigerair skorzysta na sile marki Scoot. Dla linii Scoot, które specjalizują się w długodystansowych lotach budżetowych, połączenie umożliwi lepsze dotarcie do regionalnych rynków w Azji, które były do tej pory obsługiwane przez Tigerair.


fot. Tomasz Śniedziewskigość_8c316 - Profil
gość_8c316
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie