×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dzień Kontrolera Ruchu LotniczegoKoleżanki i Koledzy, Kontrolerzy Ruchu Lotniczego,
 
Nie tylko 20 października, każdego dnia roku, 24/7 mamy w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej świadomość ogromnego ciężaru odpowiedzialności za bezpieczeństwo podróżujących w polskiej przestrzenie powietrznej, które spoczywa na czterystu polskich Kontrolerach Ruchu Lotniczego.

Z okazji Waszego święta: Międzynarodowego Dnia Kontrolera Ruchu Lotniczego życzę Wam wszelkiej pomyślności, rozwoju zawodowego i proszę o dalsze zaangażowanie w pracę na rzecz budowy bezpiecznego i sprawnego systemu ATM w Polsce.

 
Niech to święto będzie okazją do przypomnienia, że dobre wyniki pracy polskiej kontroli ruchu lotniczego są zauważane w Europie i znajdują odzwierciedlenie w raportach PRU oraz ACE oraz dobrze pozycjonują PAŻP na tle innych europejskich instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej. 

Pojęcie „kontroli ruchu lotniczego” w powszechnym odbiorze wykracza poza tą szczególną grupę zawodową jaką są kontrolerzy ruchu lotniczego. Dlatego kieruję życzenia również do przedstawicieli służb wojskowych, aeroklubowych, osób z aeroklubów i GA. Wasze wsparcie jakiego udzielacie pilotom jest absolutnie niezbędne dla sprawnego i bezbłędnego wykonania zadań lotnictwa. Wasza współpraca z kontrolą ruchu lotniczego jest również nieodzowna i stanowi element systemu bezpieczeństwa w żegludze powietrznej. Dziękuję za Waszą pracę, doświadczenie, umiejętność szybkiej i trafnej oceny sytuacji oraz podejmowania właściwych decyzji. 


Z poważaniem, 


Krzysztof Banaszek 
Prezes PAŻP


gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie