Dzień Kontrolera Ruchu Lotniczego

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 października 2012 19:53
3 komentarze
Reklama

Koleżanki i Koledzy, Kontrolerzy Ruchu Lotniczego,
Nie tylko 20 października, każdego dnia roku, 24/7 mamy w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej świadomość ogromnego ciężaru odpowiedzialności za bezpieczeństwo podróżujących w polskiej przestrzenie powietrznej, które spoczywa na czterystu polskich Kontrolerach Ruchu Lotniczego.

Z okazji Waszego święta: Międzynarodowego Dnia Kontrolera Ruchu Lotniczego życzę Wam wszelkiej pomyślności, rozwoju zawodowego i proszę o dalsze zaangażowanie w pracę na rzecz budowy bezpiecznego i sprawnego systemu ATM w Polsce.

Niech to święto będzie okazją do przypomnienia, że dobre wyniki pracy polskiej kontroli ruchu lotniczego są zauważane w Europie i znajdują odzwierciedlenie w raportach PRU oraz ACE oraz dobrze pozycjonują PAŻP na tle innych europejskich instytucji zapewniających służby żeglugi powietrznej.

Pojęcie „kontroli ruchu lotniczego” w powszechnym odbiorze wykracza poza tą szczególną grupę zawodową jaką są kontrolerzy ruchu lotniczego. Dlatego kieruję życzenia również do przedstawicieli służb wojskowych, aeroklubowych, osób z aeroklubów i GA. Wasze wsparcie jakiego udzielacie pilotom jest absolutnie niezbędne dla sprawnego i bezbłędnego wykonania zadań lotnictwa. Wasza współpraca z kontrolą ruchu lotniczego jest również nieodzowna i stanowi element systemu bezpieczeństwa w żegludze powietrznej.Dziękuję za Waszą pracę, doświadczenie, umiejętność szybkiej i trafnej oceny sytuacji oraz podejmowania właściwych decyzji.


Z poważaniem,


Krzysztof Banaszek
Prezes PAŻPOstatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_c46a8 2012-10-20 14:18   
gosc_c46a8 - Profil gosc_c46a8
@gosc 41dcb: Haters gonna hate, co? Czytelnik internetu w porywach stający z aparatem za płotem jako wyrocznia nt. profesjonalizmu kontrolerów. I oczywiście ich zarobków.
gosc_ada5a 2012-10-19 17:35   
gosc_ada5a - Profil gosc_ada5a
w szczególności najlepsze życzenia dla wspaniałych i przemiłych Kontrolerek i Kontrolerów z EPKT!!!!!
gosc_41dcb 2012-10-19 13:16   
gosc_41dcb - Profil gosc_41dcb
dołączając, życzenie o większy profesjonalizm i pracę odpowiednią do swoich zarobków.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama